کاریکاتور
حقوق های نجومی پیش پا افتاده!
حقوق های نجومی پیش پا افتاده!
هزینه سنگین محافظت از ترامپ
هزینه سنگین محافظت از ترامپ
آرشیو
از آسمان
تاسوعای 88؛ روز فروپاشی کاخ سفید و کاخ سبز اموی
یادداشت/

عاشورای سال 61 هجری قمری ، نتیجه بی بصیرتی خیل کثیری از  مردم عوام وخواص  جامعه بود که  در آخرین فرصت خود یعنی تاسوعای آن سال نیز نتوانستند جبهه حق را از باطل تشخیص دهند و  در نهایت هم دچار عذاب دنیوی و هم  عذاب اخروی شده و در امتحان بزرگ ولایت پذیری  نیز مردود شدند.

تولیدات ماهواره ای؛ ابزارتخریب ارزش های ایرانی و اسلامی
یادداشت/رسول شکری نیا

بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

سردرگمی دولت در پسا برجام

نقطه ضعف تیم اقتصادی دولت روحانی این است که تحلیل درستی از اوضاع اقتصاد کشور نداشته، آمار دقیقی از عملکرد اقتصادی دولت ندارند و تحلیلهایی که اقتصاددانان منصوب به دولت مطرح می کنند از روی کاغذ به صحنه اجرا نمی آید زیرا مربوط به اقتصاد سرمایه داری است و دردی از اقتصاد ایران که در شرایط های متفاوتی نسبت به سایر اقتصاد هاست دوا نخواهد کرد.

یک شب عملیات سخت تر از هزار شبِ ژنو /درسی از شب عملیات کربلای 5 و شب ژنو برای روحانی
یادداشت/

در حالی دولت تدبیرشب توافق ‍ژنو را به شب های عملیات کربلای 4 و 5 تشبیه می کند که نمی داند اولا این دو قابل مقایسه نستند و از طرفی هر شب عملیات سخت تر از هزار شب ژنو است.

پروژه نه به انتصابات جمهوری اسلامی و آری به انتخابات آزاد اینترنتی کلید خورد!
یادداشت/

در حالی که مدت کوتاهی تا انتخابات هفتم اسفند ماه باقی نمانده است ، ضد انقلاب در اقدامی مبتدی گرایانه صحبت از غیردموکراتیک بودن نظام جمهوری به سخن آورده و از انتخابات ایران به عنوان انتصابات یاد می کند .


15 میلیون فقیر در انتظار 45 هزار تومانِ 15 میلیون ثروتمند؛ پولی که قرار است از جیبی به جیب دیگر برود
یادداشت/

پیشنهاد جدید وزارت کار برای حذف 15 میلیون یارانه بگیر مبنی بر این است که قرار شده یارانه این تعداد ثروتمند حذف و به جیب 15 میلیون فقیر برود.

آقای رئیس جهمور؛ دشمنی با آمریکای جهانخوار از اصول ثابت امام بهاری،تابستانی و زمستانی بود

حسن روحانی در برنامه تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و در جوار آن حرم شریف، گفت: «‌از سخنان امام خمینی(ره) نباید به عنوان ابزار جناحی و گروهی استفاده شود، افکار و اصول امام به مانند درخت طیبه و مثمر ثمری است که همه ایام و روزهای آن باید مورد توجه باشد.

شیطان بدون روتوش/ چرایی تداوم انفعال دولتمردان کشور
یادداشت/

ایالات متحده آمریکا کشوری است که در طول سی و هفت سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، به صورتی شیک و شکیل دست به ارعاب، تهدید و غارت کشور و ملت ما زده است؛ و بلوکه کردن اموال جمهوری اسلامی، تهدیدات پی در پی نظامی، تحریم های ناجوانمردانه، جلوگیری از پیشرفت علمی کشور و توهین های مکرر به مردم ایران، مبدل به عادت غیر قابل تغییر مسئولان آمریکایی شده است.

از واردات مدیر خارجی تا صدور انقلاب به نیجریه !

غرب و عمال جیره خوار او حالا در مواجهه با خمینی آفریقا -آیت الله ابراهیم زکزاکی- نیز به همان میزان، عجول و سراسیمه عمل می کند. غافل از اینکه تفکر، با گلوله سرکوب شدنی و از بین رفتنی نیست!

از تلاش برای جذب آراء خاکستری تا بی تقوائی در بیان رئیس جمهور
یادداشت/

آقای روحانی به دنبال این هستند که با قهرمان نشان دادن خود در مقابل شورای نگهبان ،طیف عظیمی از مردم را با خود همراه کنند چرا که دولتی که رحم اجاره ای است یقینا محبوبیت واختیار از خود ندارد و به دنبال کارهای مقطعی است.

شاه کلید دولت/وقتی ارتباط با خارج برنامه اول مسئولان می شود
یادداشت/

وقتی ارتباط خارجی برنامه اول دولتمردان می شود.

اوقات شرعی
گردشگری استان زنجان
akskusha
بانک مهراقتصاد
نشر خبر