موج رسا
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان:

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مجوز کسب و کار خانگی از سوی اداره کل تعاون استان زنجان به صورت الکترونیکی صادر می شود.

کد خبر: ۱۰۲۷۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۸

احمد غریوی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی مراکز مشاوره کارآفرینی در استان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه هیات های تشخیص در شهرستانهای سلطانیه وایجرود و هیات حل اختلاف در شهرستان خدابنده در این ایام فرخنده آغاز به کار می کنند، تصریح کرد: امروزه کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب می شود.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: متقاضیان کسب و کار خانگی در این سایت ثبت نام و پس از بررسی در صورت واجد شرایط بودن طرح‌های آنها مجوز فعالیت برای آنها صادر می ‌شود.

غریوی با بیان اینکه سامانه مشاغل خانگی شبکه‌ ای برای ثبت درخواست مجوز صدور فعالیت است، افزود: همه فرآیندهای درخواست متقاضیان مشاغل خانگی ازسوی تمامی دستگاه‌های اجرایی و دبیرخانه استانی مربوطه در این شبکه ثبت و پس از بررسی نسبت به صدور مجوز فعالیت برای کسانی که واجد شرایط هستند اقدام می‌ شود.

این مقام مسئول افزود: با هماهنگی های صورت گرفته بین دستگاه های اصلی و حمایتی صادرکننده مجوز مشاغل خانگی از این پس مجوز کسب و کار خانگی را به صورت الکترونیکی صادرکرده و در نتیجه از رفت و آمد و مراجعات مردم به دستگاه های اجرایی برای اخذ مجوز کاسته می شود.

غریوی گفت: اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی بر آن است که فرآیند اجرای برخی از امور قابل انجام از طریق فضای مجازی را به صورت الکترونیکی انجام داده ودر خدمت مردم قرار دهد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: