موج رسا
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: امروز نظام اسلامی دارای پیام آزادی و رستگاری برای همه انسان‎ها است.

کد خبر: ۱۰۴۵۳
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۷

به گزارش موج رسا, مرتضی صفری در سخنرانی پیش از خطبه‎های نماز جمعه این هفته با تبریک دهه فجر اظهار داشت: دستاوردهای کشور طی 36 سال گذشته از عمر پربرکت انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است.

وی وجود رهبری را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان رکد و افزود: تامین امنیت جامعه یکی دیگر از دستاوردهای نظام محسوب می شود.

این مسئول از اجرای 281 ساعت برنامه طی دهه فجر از صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد و افزود: افتتاح آخرین فرستنده دیجیتال از دیگر برنامه های این مرکز است که با این اقدام همه مناطق زنجان از این نعمت برخوردار می شوند.

وی گفت: با افتتاح فرستنده آخرین شهر در شهر حلب،پوشش دیجیتال شهرهای استان تا 88 درصد می ‌رسد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنحان ادامه داد: انقلاب اسلامی در شرایطی که کشور کاملاً وابسته به آمریکایی‎ها و انگلیسی‏ ها بود، پیروز شد.

وی گفت: امروز نظام اسلامی دارای پیام آزادی و رستگاری برای همه انسان‎های جهان است و متدین و دلسوزان نظام و انقلاب باید دستاوردهای انقلاب را به جامعه عرضه کنند.

این مسئول ایجاد حکومت جمهوری اسلامی را به عنوان نخستین مدل پس از صدر اسلام دارای محتوای دینی و شکل دموکراسی عنوان کرد و افزود: قانون اساسی به عنوان قانونی مترقی و تامین‌کننده نیازهای جامعه اسلامی از دیگر دستاوردهای انقلاب است.

وی ایجاد وحدت شیعه و سنی را یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و گفت: امام خمینی (ره) و پس از آن مقام معظم رهبری بر این وحدت تاکید داشته  و نظام اسلامی نگاه جدی به این موضوع داشته است.

این مسئول با بیان اینکه «سیاست ما عین دیانت ما است» از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، افزود: وجود هجمه ‎های مختلف علیه نظام اسلامی از سوی دشمنان به این دلیل است که دشمن نمی‌ خواهد کشورهای جهان از این انقلاب الگوبرداری کنند.

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان با اشاره به اینکه بیداری اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی حاصل انقلاب اسلامی است، افزود: این انقلاب ‎ها برگرفته از انقلاب اسلامی هستند و گفتمان انقلاب اسلامی در این انقلاب‌ها تاثیرگذار بوده است.

صفری با اشاره به اینکه خون پاک 250 هزار شهید موجب عزت ملت ایران شده است، افزود: خون شهدا ضامن بقای نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه پای میز مذاکره آمدن دشمنان به دلیل قدرت نظام اسلامی است، افزود: قدرت نیروهای مسلح نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان در مقابل ایران مجبور به مذاکره شوند.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: