موج رسا
مشاور امور بانوان بهزیستی استان زنجان:

مشاور امور بانوان بهزیستی استان زنجان گفت: تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها با تأکید بر خانواده های زن سرپرست ضروری است.

کد خبر: ۱۰۵۶۷
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۸

فاطمه معاصری در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: گروه های همیار زنان سرپرست خانوار از شهرستان های ابهر،خرمدره و خدابنده با نمایش محصولات خود در نمایشگاه گیلان توانمندی ها و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بانوان هنرمند زنجانی صنایع دستی خود از جمله عروسک های بافتنی،کیف های چرم دست ساز،وسایل آشپزخانه،کارت پستال عید،رومیزی های ترمه دوزی شده ،نقل بیدمشک را در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

معاصری گفت: این نمایشگاه با محوریت تبیین نقش آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی و با چندین هدف در هفت منطقه از کشور برگزار شد.

این مسئول زمینه سازی مؤثر برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در کشور توسط بانوان فعال را از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: ایجاد روحیه همکاری ملی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در زنان و از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

مشاور امور بانوان بهزیستی استان زنجان تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها با تأکید بر خانواده های زن سرپرست را مهم ارزیابی کرد و افزود:  برپایی چنین نمایشگاه هایی علاوه بر کمک به وضعیت اقتصادی خانوارها می تواند منجر به توسعه اشتغال در سطح منطقه به ویژه مناطق محروم شود.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: