موج رسا
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان:

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت: برگزیدگان هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان استان زنجان هفته آینده معرفی می‎شوند.

کد خبر: ۱۰۶۳۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳

سید جواد هاشمی امروز در گفت ‎و گو با موج رسا اظهار داشت: اختتامیه جشنواره دوسالانه هنرهای تجسمی، در سال جاری با هدف تبیین و ترسیم مفاهیم عالی دینی هفته آینده در زنجان برگزار می ‎شود.

وی با بیان اینکه 13 برگزیده این جشنواره در مراسم اختتامیه معرفی می‎ شوند، افزود: این برگزیدگان در رشته‌ های هنری نقاشی، نگارگری، گرافیک، پوستر و کاریکاتور ششم اسفند ماه سال جاری معرفی می‎ شوند.

هاشمی با بیان اینکه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرمندان بسیجی با هدف تبیین و ترسیم اهداف و تعالی دینی در آثار هنرمندانبرگزار شده است، افزود: استفاده از ظرفیت ‌های تخصصی هنرمندان و ایجاد زمینه و تعامل میان هنرمندان فعال و خلاق هنرهای تجسمی از مهم‌ ترین اهداف این جشنواره است.

وی گفت: حقیقت و زیبایی در ساحت هنر، استقلال فرهنگی هنری، سبک زندگی اسلامی ایرانی، جهاد فرهنگی، اقتصادی علمی و سازندگی، استکبار ستیزی، ترویج فرهنگ علوی و فرهنگ پایداری و افشای فتنه فتنه‌گران از موضوعات مهم جشنواره هنرهای تجسمی بود.

وی چالش‌های هنر در حوزه جنگ نرم دشمنان و مقابله با ماهواره و شبکه‌ های اجتماعی و فضای مجازی را از دیگر موضوعات مهم این جشنواره عنوان کرد و گفت: این جشنواره امسال با شعار تجلی حقیقت برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: هفتمین جشنواره دو سالانه هنرهای تجسمی بسیج استان زنجان با حضور مسئولان استانی و هنرمندان برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: