موج رسا
سرپرست پلیس آگاهی زنجان:

زنجان- سرپرست پلیس آگاهی زنجان گفت: آتش اختلافات خانوادگی مرد 67 ساله را گرفت.

کد خبر: ۱۰۸۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۳

جعفر رحمتی روز (پنج شنبه) در گفت‌ و ‌گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: زنی 31 ساله به اتهام قتل همسر 76 ساله خود دستگیر شد.

سرپرست پلیس آگاهی زنجان با اشاره به اینکه چندی پیش پرونده‌ ای با عنوان آتش‌ سوزی منجر به فوت به پلیس آگاهی ارجاع شده بود، افزود: در پی اعلام آتش ‌سوزی تیمی برای بررسی ماجرا به محل اعزام و پس از بررسی به همسر متوفی مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه به علت ریزش سقف منزل امکان تشخیص آتش ‌سوزی نبود، یادآور شد: متوفی به علت سوختگی شدید و عوارض ناشی از آن جان خود را از دست داده بود.

این مسئول با اعلام اینکه آتش‌ سوزی در یکی از روستاهای توابع گیلوان رخ داده است، گفت: پس از مشکوک شدن ماموران و بررسی سرنخ‌ ها به همسر متوفی مشکوک و وی را برای ادامه تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رحمتی ادامه داد: پس از 18 روز تحقیقات سرانجام متهم به قتل اعتراف کرده و پرده از راز جنایت خود برداشت.

سرپرست پلیس آگاهی زنجان مشکلات خانوادگی را علت این جنایت عنوان و خاطرنشان کرد: به خاطر بد رفتاری، آزار، اذیت و همچنین اختلافات خانوادگی شب جنایت متهم با ریختن نفت بر روی اثاثیه منزل و شوهر اقدام به ایجاد احتراق کرده است.

وی با بیان اینکه اعترافات متهم صورت جلسه و پس از تکمیل پرونده وی به دادسرا معرفی شد، تصریح کرد: مردم بهتر است در مواجهه به مسائل و مشکلات خانوادگی با مشاوران این امر مشورت کنند و از اقدام به عمل احساسی خودداری کنند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: