موج رسا
رئیس نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اجرای طرح نظارتی در استان زنجان گفت: اجرای این طرح از 15 اسفندماه آغاز شده تا 15 فروردین ادامه دارد.

کد خبر: ۱۱۱۱۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۰

اسماعیل مسلمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اجرای طرح نظارتی در ایام عید در زنجان اظهار کرد: این طرح در دو بخش کالا اعم از کیف، کفش، البسه، خشکبار و آجیل و خدمات شامل قالیشویی، خشکشویی و حمل و نقل اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در برگزاری این طرح با متخلفان برخورد می‌شود، ابراز کرد: این طرح  به صورت مشترک از سوی اداره کل نظارت و بازرسی صنعت و معدن با همکاری اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی انجام می‌شود.

وی با اشاره اینکه اجرای طرح نظارتی از نیمه دوم اسفندماه تا به امروز در زنجان آغاز شده است٬ گفت: از زمان اجرای طرح نظارتی از نیمه دوم اسفند ماه تا‌کنون چهار هزار و 860 مورد بازرسی انجام شده است.

مسلمی تصریح کرد: با متخلفان در زمینه‌های مختلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت برخورد می‌شود.

وی به آغاز توزیع میوه شب عید اشاره و فزود: در این راستا 35 غرفه در سطح شهرستان زنجان و 75 غرفه در سطح سایر شهرستان‌های این استان دایر شده است.

وی تصریح کرد: توزیع میوه شب عید بر اساس نرخ‌های تعیین شده انجام می‌شود همچنین در هر غرفه یک بازرس حاضر بوده و بر چگونگی عرضه نظارت می‌کند.

ریس اداره نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس نرخ مصوب هر کیلوگرم پرتقال به قیمت دو هزار و 700 تومان و هر کیلوگرم سیب به قیمت دو هزارو 500 تومان عرضه می‌شود.

وی افزود: مردم در صورت مشاهده تخلف می‌توانند با شماره 124 تماس بگیرند و متخلف مورد نظر را به ماموران بازرسی گزارش دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: