موج رسا
کد خبر: ۱۱۳۹۴
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵

به گزارش موج رسا, به نقل از ابنا ـ «فاروق توجای» معروف به «ابوصقار الحمصی» تروریست آدم خوار عضو جبهة النصرة وابسته به القاعده این بار در شهر ادلب سوریه حاضر شد.

وی که قلب یک سرباز ارتش سوریه را در القصیر از سینه‌اش درآورد و آن را بعلید، این بار به عنوان یک عضو جبهة النصرة وارد شهر ادلب سوریه شد.

تروریست‌ آدم‌خوار این بار با عکس‌هایی از سرهای بریده و پرچم جبهة النصرة در شهر ادلب در شمال غرب سوریه در صحنه تبلیغاتی این گروه تروریستی ظاهر شده است.

وی که با جویدن قلب نظامی سوری جهان را شوکه کرد بعداً در مصاحبه‌ای مطبوعاتی گفت که هدفش از شکافتن سینه و جویدن قلب نظامی سوری ترساندن دشمنان جبهة النصرة بوده است.

این تروریست در چند تصویر نیز پرچم القاعده را به دست گرفته است و در یک تصویر هم سر یک شهروند سوری را پس از کشتن‌اش به دست گرفته است.

ابوصقار که ابتدا به گروه تروریستی ارتش آزاد سوریه پیوست سپس به جبهة النصرة ملحق شد و هم اکنون در شهر ادلب به جرایم و جنایاتش ادامه می‌دهد، پس از کنترل ارتش سوریه بر شهر القصیر، به حمص و از آنجا نیز به ادلب فرار کرد.

ابوصقار در فیلم هائی که از وی در یوتیوب منتشر شده است، دشمنان گروه متبوع خود را به مرگ با روش‌های فجیع تهدید می‌کند.

تروریست‌های جبهة النصرة روز شنبه پس از ۵ روز تهاجم، شهر ادلب را اشغال کردند.

ادلب پس از رقه مرکز استانی به همین نام در شمال سوریه، دومین مرکز استان این کشور به شمار می‌رود که در بیش از ۴ سال گذشته به اشغال تروریست‌ها درآمده است.

یک منبع امنیتی سوریه و رسانه‌های این کشور روز یکشنبه اعلام کردند که نیروهای دولتی یک روز پس از اشغال شهر ادلب در شمال غربی این کشور به دست گروه‌های تروریستی، سرگرم تجدید قوا برای بازپس گسری آن از تروریست‌ها هستند.

روزنامه الوطن نزدیک به دولت سوریه نیز نوشت که نیروهای نظامی، عملیات تجدید قوا را در جنوب این شهر با موفقیت اجرا کرده‌اند.

این روزنامه به نقل از یک منبع مستقر در اطراف ادلب افزود که نیروهای تقویتی و کمکی برای آغاز عملیات نظامی برای بازپس گیری مناطق اشغال شده، پس از انتقال ساکنان محلی به مناطق امن، اعزام شده‌اند.

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: تروریست آدم خوار 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: