موج رسا
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: محمد جواد ظریف با حضور در جلسه غیر علنی به ابهامات نمایندگان پاسخ های قانع کننده ای داد.

کد خبر: ۱۱۴۸۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴

محمد اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به حضور وزیر اموز خارجه ایران در جلسه کمیسیون امنیت ملی و حضور در جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به بیانیه صادر شده در لوزان اختلاف نظرهایی به ویژه از سوی آمریکا در چند روز اخیر دیده شده است.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی احساس کردند ابهاماتی در بیانیه مذکور وجود دارد، تصریح کرد: حضور ظریف در مجلس شورای اسلامی ضروری بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر امور خارجه با حضور در این جلسه به رفع ابهامات پیش آمده پرداخت اگر چه در جلسه کمیسیون امنیت ملی فرصتی برای پاسخگویی به ابهاماتی که نمایندگان مطرح کردند، پیش نیامد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه ظریف با حضور در جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی به ابهامات پاسخ داد، افزود: این پاسخ ها تا حدودی قانع کننده بود.

وی توضیحات صالحی، رئیس سازمان انرژی هسته ای و محمد جواد ظریف را در مجموع قانع کننده عنوان کرد و گفت: در این جلسه به ابهامات پاسخ داده شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر برخی نگرانی ها در خصوص نگارش بیانیه وجود دارد که باید تا سه ماه آینده انتظار کشید.

اسماعیلی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایرانی باید دقت بیشتری در نگارش بیانیه داشته باشند، افزود: نباید اجازه سوء استفاده را به طرف های غربی داد.

وی گفت: امیدواریم همانگونه که اعضای تیم ایران در مجلس شورای اسلامی گزارش دادند، شرایط برای ایران بهتر شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: