موج رسا
در گفت و گوی مطبوعاتی عنوان شد

سرمایه گذار زنجانی در خصوص مشکلاتی که شهرداری برای وی به وجود آورده است،گلایه های خود را مطرح کرد.

کد خبر: ۱۱۵۵۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۴

به گزارش موج رسا, زهرا احمدی امروز در جمع خبرنگاران زنجانی با اشاره به مشکلاتی که شهرداری زنجان برای وی به وجود آورده است، اظهار داشت: پروژه شهر راز از سال 83 فعالیت های خود را با مجوزهایی که از سوی شهرداری زنجان دریافت کرده، آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در طول چند سال گذشته همواره مشکلاتی از سوی شهرداری برای این پروژه ایجاد شده است، افزود: تصمیمات و موافقت نامه هایی که بین طرفین امضا شده است، پس از تغییر مدیریت ها در شهرداری زنجان دچار مشکلات عدیده ای شده است.

مدیرعامل مجتمع تجاری و تفریحی شهر راز با اشاره به اینکه این مجتمع در قالب 180 واحد تجاری در چهار طبقه احداث شده است، تصریح کرد: در حال حاضر 380 نفر در این مجتمع مشغول به فعالیت هستند.

احمدی با بیان اینکه 11 دی ماه سال 85 پروانه احداث این مجتمع اخذ شده است و در نقشه ای که به تایید شهرداری رسیده است پارکینگ در نظر گرفته نشده بود، افزود: در سال های بعد شهرداری نسبت به احداث پارکینگ در این مجتمع فشارهایی را به مجموعه وارد آورد که پس از معرفی محل مناسبی برای پارکینگ عدم توجه شهرداری به درخواست ما موجب شد تا آن ملک به فروش برسد.

وی خاطرنشان کرد: از سال 85 تا 90 نیز این پروژه به دلیل مشکلاتی که شهرداری برای مجموعه به وجود آورده است، تعطیل شد و با آغاز فعالیت های آن شهرداری بنری را مبنی بر تخلفات ساختمانی و عدم تامین پارکینگ های مورد نیاز و عدم پرداخت حق و حقوق شهرداری در مجتمع نصب شد در حالی که این مجموعه کلیه حقوق شهرداری را پرداخت کرده و برای احداث پارکینگ نیز اعلام آمادگی کرده است اما شهرداری به نامه های ارسال شده پاسخی نداده است.

این سرمایه گذار زنجانی بر ضرورت شفاف سازی شهرداری در زمینه پرداخت های انجام شده تاکید کرد و گفت: از شهرداری انتظار داریم به جای بازی با آبرو و حیثیت افراد به درخواست های به جای این مجتمع پاسخ دهد.

احمدی اضافه بنای اعلام شده از سوی شهرداری را نیز نادرست دانست و گفت: هیچ اضافه بنایی در این مجتمع صورت نگرفته است و تنها اتاق برق به نظر کارشناسان اداره برق به محل دیگری انتقال یافته است.

وی بر ضرورت شفاف سازی رفتارهای شهرداری با سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: می خواهم بدانم به چه جرمی چنین اقداماتی از سوی شهرداری انجام می شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: