موج رسا
پس از سال ها انتظار محقق شد

فضای اصلی مصلی زنجان تا ماه مبارک رمضان برای برپایی نماز جمعه آماده می شود.

کد خبر: ۱۱۷۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰

به گزارش موج رسا, به گفته رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان فضای اصلی مصلی زنجان تا ماه رمضان برای برگزاری نماز جمعه و برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی آماده می شود.

حکمعلی اسماعیلی با بیان اینکه در حال حاضر مردم زنجان در زیرزمین مصلی خاتم الانبیا نماز جمعه را بر پا می دارند، تصریح کرد: همه تلاش مجموعه ستاد نماز جمعه زنجان برگزاری مناسب برنامه های فرهنگی در این مکان است.

وی با اشاره به اینکه قرار است فضای اصلی مصلی زنجان تا ماه رمضان آماده شود، تصریح کرد: همزمان با این ماه برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در مصلی برگزار می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت ‎های ستاد نماز جمعه زنجان با حضور آیت اله خاتمی به عنوان امام جمعه زنجان موجب افزایش 100 درصدی شرکت ‎کنندگان در نماز جمعه زنجان شده است.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان تصریح کرد: استقبال مردم از نماز جمعه زنجان به قدری گسترده است که گاهی تعداد افراد شرکت کننده در روزهای جمعه به 50 هزار نفر نیز می ‎رسد که ستاد درصدد است فضایی مطلوب برای استفاده مردم فراهم کند.

گفتنی است در ماه رمضان سال گذشته فضای زیر زمینی مصلی برای نمازگزاران فراهم شده بود که امسال با آماده شدن فضای اصلی، نمازگزاران در مکان اصلی نماز را برگزار خواهند کرد.

پروژه مصلی از پروژه های شهر زنجان است که از سال 72 طرح احداث آن عملیاتی شده و با وقفه ای چند ساله با حضور آیت اله خاتمی به عنوان امام جمعه زنجان، روند احداث آن تسریع یافت و به زودی فضای اصلی آن آماده بهره برداری می شود. 

 انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: