موج رسا

تکمیل چند پروژه بزرگ از مشکلات مهم شهرداری بوده که تکمیل این پروژه‌ها از برنامه‌ها پیش روی شهردار جدید زنجان است.

کد خبر: ۱۱۷۸۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۴

به گزارش موج رسا, شهرداری زنجان پروژه‌های نیمه تمامی دارد و چند سالی است که نیمه تمام بوده و هنوز تکمیل نشده و یکی از بزرگترین پروژه‌های نیمه کاره رها شده پل‌سید‌الشهدا(ع) و طرح سبزه میدان است.
بازگشایی خیابان‌های اطراف پادگان ارتش نیز از مهمترین و بزرگترین پروژه‌ شهرداری زنجان بوده که چند سالی است که مطرح می‌شود ولی هنوز تحقق نیافته و مشکل ترافیک در اطراف پادگان هنوز حاکم است.
شهردار جدید زنجان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام موجود در شهر زنجان را از اولویت برنامه‌های خود عنوان کرده است.          
وی ایجاد و ارتقای فضاهای شهری اعم از پیاده‌روها، کمیت و کیفیت آسفالت معابر را از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری زنجان بیان کرد.
وی به لزوم پیگیری پروژه‌های اولویت‌دار برای مردم شهر زنجان اشاره افزود: سبزه‌میدان و بازگشایی خیابان‌های اطراف پادگان از جمله پروژه‌های مهم شهر زنجان محسوب می‌شوند.
شهردار زنجان توجه ویژه به توسعه فضای سبز شهر، زیبا سازی، ارتقای المان‌های میادین شهری، اصلاح هندسی معابر و هوشمند سازی تقاطع را از دیگر برنامه‌های شهرداری زنجان برای آینده عنوان کرد.
وی درآمد پایدار و ثابت شهری را از مشکلات شهرداری زنجان دانست و تاکید کرد: در این راستا توجه به رونق ساخت و ساز و همچنین انجام پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی در دستور کار شهرداری زنجان قرار گرفته است.
یگانه کمبودهای موجود در ساخت و ساز و کاهش درآمدها را از دغدغه‌های پیش روی شهرداری زنجان برشمرد و ادامه داد: برای رونق بخشی به این بخش پروژه‌های قابل توجهی تعریف و آماده شده است که برای بخش خصوصی جای تامل دارد.
وی کیفیت و کمیت پایین فضای شهری را از دیگر مشکلات موجود در زنجان عنوان کرد و افزود: شهرداری زنجان برای ارتقای این فضاها در راستای  قابلیت بخشیدن به فضای تعامل شهری برنامه‌ریزی کرده است.


انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: