موج رسا
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از وجود مشکلات زیرساختی در برخی از واحد‌های مسکن مهر در زنجان خبرداد و گفت: واحد‌های نیمه تمام مسکن مهر تا پایان امسال به پایان می‌رسد.

کد خبر: ۱۱۸۵۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰

کلیم‌اله وثوقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا، با اشاره به اینکه عملیات اجرایی بیش از 83 درصد پروژهای خودمالکان به اتمام رسیده است، اظهار کرد: 98 درصد واحدها در قالب چندخانواری واگذار شده است.

وی به وجود برخی از مشکلات واحد‌های مسکن مهر در زنجان ابراز کرد: برخی از پرو‍ژه‌ها آماده تحویل از به صاحبانشان است اما وجود برخی از مشکلات زیر ساختی آب، برق، گاز، آب مانع تحقق این امر شده است.

کلیم‌الله وثوقی تصریح کرد: تعداد واحدهای ثبت نامی در قالب پروژه‌های مسکن مهر در استان زنجان 30 هزار و 343 واحد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اتمام ساخت مسکن‌های مهر تا پایان امسال در زنجان، گفت: سعی داریم پرونده مسکن مهر را تا پایان امسال ببندیم و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده یک هزارو 334 واحد مسکن مهر استان زنجان خرداد ماه به بهره‌برداری می‌رسد.‌

وی با بیان اینکه از مجموع واحدهای ثبت نامی 24 هزار و 740 واحد به اتمام رسیده است، بیان کرد: 3 هزار و 723 واحد نیز در قالب 19 پروژه در حال اجرا و یک هزار و 802  مورد نیز در مرحله برنامه‌ریزی است.

وی با اشاره به اینکه کار ساخت واحدهای نیمه تمام تا پایان سال 94 به اتمام می‌رسد، بیان کرد: یک هزار و 334 واحد در قالب شش پروژه خرداد ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

وثوقی با اشاره به اینکه شش پروژه مسکن مهر بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، عنوان کرد: یک هزار و 99 واحد شهریور ماه به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه آبان ماه و بهمن ماه امسال 400 و 890 واحد تکمیل می‌شود، گفت: در صورت تکمیل این تعداد واحد‌ها در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی به ساخت روبنایی مسکن‌های مهر در زنجان اظهار کرد: در این راستا 12 مدرسه، 4 درمانگاه، و 11 مسجد ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه 95 درصد پروژه‌های مسکن مهر مشکل گواهی پایان کار دارند، افزود: اداره ثبت اسناد و شهرداری باید اقدامات لازم را در این باره انجام دهند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: