موج رسا
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت آزاد راه زنجان- تبریز خبرداد و گفت: با توجه به مساعد شدن هوا مشکلات محور‌های ارتباطی استان زنجان برطرف می‌شود.

کد خبر: ۱۱۸۷۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۶

کلیم‌اله وثوقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا، اظهار کرد: با مساعد شدن هواي استان ادامه روكش آسفالت آزاد زنجان- تبریز انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به 50 میلیارد ریال اعتبار برای روکش این محور در نظر گرفته شده است،ابراز کرد: این عملیات از كيلومتر 25 تا 80 در لاين جنوبي اين آزاد راه از 17 اردیبهشت ماه به صورت روزانه با تمهيدات ايمني و بدون انسداد راه وترافيك جاري آغاز شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه علائمی برای هشدار رانندگان در این مسیر نصب شده است، ابراز کرد: با رعايت مقررات و توجه به علائم نصب شده در مسير حافظ جان و مال خود و راهداران زحمت كش است.

وی افزود: از رانندگان درخواست داریم به این علائم توجه داشته باشند در برخی موارد بی‌توجهی راننده منجر به از دست دادن جان افراد راهداری می‌شود.

وثوقی با اشاره به اینکه عملیات روکش آسفالت در آزاد راه زنجان- قزوین نیز انجام می‌شود، ابراز کرد: عملیات روکش در این محور نیز با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال تا 35 کیلومتری آغاز شده است.

وی افزود: لاين جنوبي این آزاد راه از كيلومتر صفر  تا 4 و لاين شمالي اين آزاد راه به صورت روزانه با تمهيدات ايمني و بدون انسداد راه و ترافيك جاري آغاز شده و تا 5 تيرماه امسال اين عمليات ادامه دارد. 

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: