موج رسا
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تبعیت از فرماندهی کل قوا و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری از ویژگی‌های مهم و برجسته  سپاه است.

کد خبر: ۱۱۹۶۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴

حجت الاسلام علی متین امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با تبریک روز پاسدار به پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: نامگذاری روز ولادت امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار باید مورد توجه همگان باشد.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) در اوایل دهه 60 برای پاسداشت اسلام ناب محمدی هزینه های بسیاری را متحمل شد، افزود: تنها نیم قرن از طلوع اسلام ناب محمدی نگذشته بود که معاویه دین اسلام را به حد سلطنت، پادشاهی و امیری تنزل داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه وجود مبارک امام حسین (ع) می دانست که دین اسلام را به اندازه ای به اضمحلال کشانده اند که باید سرمایه گذاری سنگینی انجام دهد، خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) برای احیای دین اسلام، احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تا جایی پیش رفت که اگر امام حسین (ع) نبود، از دین اسلام چیزی باقی نمی ماند.

حجت الاسلام متین تصریح کرد: در سال 1358 انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امام خمینی (ره) برای پاسداری از انقلاب اسلامی فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کردند که این نیرو به اندازه ای به نظام اسلامی خدمت کرد که امام خمینی (ره) فرمودند: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

وی با اشاره به اینکه اگر امروز خانواده ها همسو، همرنگ و هماهنگ با پاسداران انقلاب اسلامی باشند، آن زندگی لذت بخش می شود، یادآور شد: حمایت خانواد ه ها از پاسداران اگر ارزشی بالاتر نداشته باشد قطعا کمتر نیز نخواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: حجاب بخشی از اسلام است اما به اندازه ای مهم است که گویی با کل اسلام برابری می کند.

حجت الاسلام متین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در حال حاضر در دو جبهه سخت و نرم قابل نگهبانی است، تصریح کرد: اگر پاسداران در جنگ نیمه سخت و سخت در عرصه هستند، خانواده های پاسداران در جنگ نرم باید پاسدار انقلاب اسلامی باشند.

وی حفظ حجاب را بزرگترین پاسداری از انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اگر بانوان حجاب خود را حفظ کنند، خانواده های آنان الهی شده و سبک زندگی آنها نیز الهی می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: