موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: روحیه فداکاری و ایثار برای حفظ آرمان های انقلابی توان مقابله سپاه در برابر  دشمنان داخلی و خارجی را افزایش داده است.

کد خبر: ۱۱۹۶۸
تاریخ انتشار: جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۷

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) چراغ هدایت و کشتی نجاتی است که باید به آن تمسک جسته و برای پاسداری از انقلاب اسلامی الگو برداری کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حالی تشکیل شد که دشمنان شرق و غرب علیه نظام اسلامی توطئه می کردند، تصریح کرد: نظام نوپای اسلامی برای شکل ‌گیری و تثبیت در معرض خطر جدی دشمنان بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) با دید عمیق و آینده‌ نگری و تجربه انقلاب‌ های جهان فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دادند، افزود:‌ در آغازین روزهای انقلاب، این نهاد تشکیل و در دوم اردیبهشت ماه سال 59 رسماً کار خود را آغاز کرد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه به لطف خداوند متعال و هدایت امام خمینی(ره) سپاه در طول چند ماه آنچنان فداکاری و جانفشانی در مقابل ضد انقلاب کرد که این امر موجب شد تا امام روز میلاد حضرت امام حسین(ع) را روز پاسدار نامگذاری کردند،تصریح کرد: پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی تا به امروز به عنوان هدف تشکیل سپاه پاسداران محقق شده است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه دوران دفاع مقدس جانفشانی های بسیاری را انجام داده است، افزود: دفاع مقدس درس فراموش ‌‌نشدنی را به همه ابرقدرت‌ ها جهان داد.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان تاسیس خود همواره منشا خدمات بوده است، افزود: امروز هم پس از گذشت 34 سال از عمر انقلاب اسلامی این نیرو در صحنه حضور جدی دارد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه سپاه پس از دوران دفاع مقدس نیز در عرصه های سازندگی و محرومیت زدائی  افتخارات بی شماری را کسب کرده است، گفت: اجرای عملیات‌ های غرور آفرین ثامن ‌‌الائمه، بیت ‌المقدس،خیبر، بدر، والفجر هشت کمر دشمن را شکست.

وی ولایی بودن را یکی از شاخصه ها و ویژگی های برجسته سپاه عنوان کرد و گفت:اعتقاد و التزام به ولایت در وجود پاسداران یکی از ویژگی های برجسته سپاه است. فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد:روحیه و خصلت فداکاری و ایثار برای آرمان های دینی و انقلابی با روحیه شجاعت این توان را به سپاه داده است که در مواجهه با دشمنان داخلی و خارجی با تمام قدرت ایستادگی کنند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه مردمی بودن، ولایی بودن، تبلور ارزش‎ها و شهادت طلبی از مهم‎ ترین ویژگی‌ های سپاه پاسداران است، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنان با همان روحیه فداکاری در صحنه حضور دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 2
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: