موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: امام راحل یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ نظام اسلامی است که نسل جوان تشنه آشنایی با این شخصیت هستند.

کد خبر: ۱۲۰۴۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۴

به گزارش موج رسا, سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت:با برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری 7 هزار و 500 زنجانی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه وسیله نقلیه برای اعزام زائران فراهم شده است، تصریح کرد: 170 دستگاه اتوبوس برای اعزام پیش‌ بینی شده است.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان یادآور شد: 10 دستگاه آمبولانس نیز برای کاروان ‌های زائران را همراهی می کند.

سردار کرمی تبیین شخصیت امام خمینی (ره) به ویژه برای نسل های جدید جامعه را ضروری دانست و افزود: شخصیت بزرگ امام راحل باید به این نسل ها تبیین شود.

وی با بیان اینکه در زمینه شناساندن امام به نسل جدید اقدامات مطلوبی باید انجام شود، افزود: امام راحل یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ نظام اسلامی است که نسل جوان تشنه آشنایی با این شخصیت هستند.

 فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه های ویژه از سوی پایگاه های بسیج همزمان با بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام(ره) و پنجاه و یکمین سال از قیام 15 خرداد افزود: برنامه های مختلفی در استان به این مناسبت برگزار می شود.

سردار کرمی گفت: آشنایی با اندیشه‌ های امام راحل و شناساندن اندیشه ‌های ایشان عامل همدلی و وحدت در جامعه است.

وی تصریح کرد: واقعه 14 و 15 خرداد زمینه بسیار مناسبی است تا با تبیین راه و اندیشه‌ های امام(ره) جامعه را بهره مند از این اندیشه ها نماییم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: