موج رسا
از سوی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان برنامه های 14 و 15 خرداد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان را تشریح کرد.

کد خبر: ۱۲۰۴۹
تاریخ انتشار: جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۸

مرتضی مقدمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن 14 خردا و سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) برنامه های ویژه ای در مساجد استان زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های مختلفی به همین مناسبت در زنجان از سوی کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می شود، تصریح کرد: برپایی ایستگاه صلواتی در کانون ام ابیها از برنامه های پیش بینی شده است.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از برگزاری همایش دوچرخه سواری از سوی کانون تخصصی ورزشی شهید مصطفی خمینی خبر داد و گفت: همزمان 12 خرداد این مسابقه در استادیوم ورزشی پانزده خرداد برگزار می شود. 

مقدمی به اهداء ثواب طرح تلاوت نور از سوی کانون های مساجد استان زنجان اشاره کرد و گفت: ثواب این طرح به روح امام راحل و شهدای 15 خرداد اهداء می شود. 

وی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «شرح دعای سحر» امام خمینی(ره) در بین کانون های مساجد استان زنجان یادآورشد: برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی در راستای تبین شخصیت امام خمینی(ره) برگزار می شود. 

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از برگزاری جشن نیمه شعبان با عنوان«میلاد گل نرگس» از خبر داد و گفت: این مراسم 13 خرداد ساعت 17 و 30 دقیقه در بوستان پنجم کوی فرهنگ با حضور اعضای کانون های مساجد و اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

مقدمی از سخنرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در این مراسم خبر داد و افزود: مراسم مولودی خوانی و اجرای نمایش ها شاد و گروه باستانی کار از دیگر برنامه های این مراسم است.

 وی گفت:در حاشیه این مراسم نمایشگاه آسیب شناسی و تهدیدهای ماهواره ای در قالب 32 قطعه عکس از آثار مخرب ماهواره برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: