موج رسا
کد خبر: ۱۲۰۶۱
تاریخ انتشار: شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۱

به گزارش موج رسا, رضا بهشتی دبیر کانون انجمن های صنفی شرکتهای کرایه شهری در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص تک نرخی شدن بنزین و افزایش کرایه ها اظهار داشت: ما کار گروهی را تشکیل داده ایم و در حال حاضر تصمیم به  هیچ گونه افزایش کرایه ای را نداریم.

 

وی در ادامه افزود: ما منتظر هستیم که ببینیم آیا در آینده مسئولان سهم حمل و نقل عمومی را پرداخت  خواهند کرد یا خیر که بعد از آن ما یک ارزیابی مجدد خواهیم کرد و با توجه به این امر در خصوص افزایش کرایه های تاکسی تصمیم گیری می کنیم.

 

دبیر کانون انجمن های صنفی شرکتهای کرایه شهری خاطر نشان کرد: حمل و نقل عمومی دارای مشکلات زیادی است و باید گفت تنها مشکل به خاطر بنزین نیست، بنزین تنها یک از مشکلات حمل و نقل عمومی است که امیدواریم مسئولان به آن رسیدگی کنند.

 

بهشتی در ادامه تاکید کرد: تک نرخی شدن بنزین به نفع جامعه است اما به شرطها و شروطها که امیدواریم برای مردم مشکلی به وجود نیاید.

 

وی در پایان در خصوص میزان افزایش کرایه تاکسی با توجه به وضعیت بنزین تصریح کرد: به هر حال احتمال می دهیم با توجه به وضعیت بنزین افزایش 15 درصدی کرایه تاکسی ها  را داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: کرایه تاکسی افزایش 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: