موج رسا
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خبرداد

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از بهره برداری یک هزار و 300 واحد مسكن مهر در زنجان خبرداد و گفت: تا پایان امسال بیش از 90 درصد واحد‌ها به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

کد خبر: ۱۲۱۷۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۳

کلیم‌اله وثوقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه در دولت یازدهم بيش از ۳۵۰ هزار واحد مسکونی در كشور افتتاح شده است، اظهار کرد: واگذاری واحدهای باقی‌ مانده واحد‌ها در ۳ مرحله انجام می‌شود و تا پایان سال امسال بیش از ۹۰ درصد واحدها تحویل داده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تحويل 10 درصد باقيمانده آن به سال 13۹۵ موکول می‌شود، افزود: خوشبختانه استان زنجان در زمره استان‌هایی قرار دارد که تا پایان سال ۹۴ بیش از ۹۰ درصد از پروژه‌هاي مسکن مهر خود را به اتمام می‌رساند.

وثوقی با بیان اینکه به اتمام کار مسکن مهر در زنجان زمان زیادی باقی نمانده است، تصریح کرد: بيش از65هزار واحد مسكن شهري و روستايي تاكنون به بهره برداري رسيده است.

وی با اشاره به اینکه به زودي یک واحد ديگر نيزدر ماه جاري به دست مسئولان استانی افتتاح و به متقاضیان مسکن تحويل داده خواهد شد، ابراز کرد: اداره كل راه و شهرسازي استان زنجان تا‌كنون متعهد واگذاري 78هزار واحد مسكن شهري و روستايي مهر در استان بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان افزود: از اين تعداد بيش از 65هزار واحد به بهره برداري رسيده و تحويل باقي مانده واحد‌هاي مسكن مهر هم در دست اجرا است.

وی خاطر نشان کرد: 1300 واحد از پروژه‌هاي باقي مانده در ماه جاري سال که به بهره‌برداری می‌رسد عبارتند از  پروژه 168 واحدي نيكان‌، پروژه 310 واحدي فردوس‌، پروژه 576 واحدي آذربايجان، پروژه 180 واحدي خاتم و پروژه 160 واحدي پانيذ است.

وثوقی با ابراز امیدواری گفت: امیدواریم با همت ‌و ‌همدلي همه مسئولان و مردم پروژه‌هاي در دست اقدام، نيز در مسير اجرا تحویل مالکان داده شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: