موج رسا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین زندگی شهید شهریاری را الگویی برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی عنوان کرد و گفت: خود نمایی امروز ایران در جهان مرهون شهیدان است.

کد خبر: ۱۲۲۱۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۱

به گزارش موج رسا, سردار محمد‌رضا نقدی امروز در دیدار با خانواده شهید شهریاری اظهار کرد: وقتی دانشجویان شهید شهریاری را دیدم به گونه‌ای بودند که همه آنها تحت تاثیر رفتار‌ها و گفتار‌های این شهید قرار گرفته‌اند و رفتار‌ها و زندگی این شهید بزرگوار را سرلوحه خود قرار داده بودند.

وی با بیان اینکه گروه 1+5 ابر قدرت‌های بزرگ در دنیا شناخته شده‌اند، افزود: ولی هیچ یک جرات ندارند کاری از پیش ببرند و این‌ها مرهون خون شهید شهریاری‌ها است.

 

دیدار سردارنقدی از خانواده شهید شهریاری

 

سردار نقدی با بیان اینکه خانه شهید شهریاری خانه‌ای الهام بخش برای همه دانشجویان و اساتید است، افزود: اخلاص این شهید هم بسیار مثال زدنی است.

وی با اشاره به اینکه اخلاص این شهید برای همیشه در جامعه ایران ماندگار است و تاریخ ایران هیچگاه یاد شهیدان را فراموش نخواهد کرد، ابراز کرد: خداوند در قرآن به ماندگاری این عزیزان اشاره کرده که این درسی برای بندگان است.

در ادامه این دیدار مادر شهید شهریاری از حضور سردار نقدی تقدیر و تشکر کرد و افزود: حضور شما در این نظام قوت قلبی برای بازماندگان خانواده‌های شهدا است.

برادر این شهید بزرگوار نیز در ادامه دیدار شهید شهریاری را نمونه‌ عینی برای عمل کننده به امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: برادرم با عملکرد خود معروف و منکر را به حامی شناساندند.

خواهر این شهید بزرگوار نیز در ادامه دیدار افزودند: برادرم از نماز بسیار استعانت می‌گرفت و به نماز اول وقت بسیار معتقد بودند.

در پایان این دیدار مادر شهید شهریاری قاب عکسی از تصویر شهید شهریاری قلم زنی شده را به سردار نقدی اهدا کرد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: