موج رسا
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان با اشاره به شرایط جغرافیایی استان زنجان گفت: استان زنجان به لحاظ جغرافیایی در وضعیت بسیار مناسبی قرار گرفته و این وضعیت زمینه رونق اقتصادی را برای استان فراهم کرده است.

کد خبر: ۱۲۲۲۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰

غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا, با بیان اینکه استان ما با اینکه یک استان مرزی نیست، اظهار کرد: استان زنجان به دلیل همجواری با 5 استان مرزی کشور می‌تواند زمینه‌های رشد و رونق اقتصادی را برای خود فراهم کند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی استان زنجان گفت: تلاش می‌کنیم تمامی ظرفیت‌های استان زنجان را که به دلیل عدم آگاهی و شناخت تا‌کنون تا حدودی مغفول مانده‌اند را شناسایی کرده و به بخش خصوصی پویا و مهیا معرفی کنیم.

جمیلی به حمایت از بخش‌های خصوصی در استان گفت: برای حمایت از بخش خصوصی در ابتدا باید زمینه‌های فرهنگی و سپس سایر زمینه‌ها در استان زنجان فراهم شود.

وی با اشاره به نگاه ویژه دولت یازدهم به بخش خصوصی ابراز کرد: معتقدیم سپردن برخی امور به بخش خصوصی به طور شتاب زده به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان با بیان اینکه بخش خصوصی پویا و فعال سبب ساز رشد و شکوفایی اقتصادی هر منطقه است، بیان کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان از بخش‌های خصوصی قوی حمایت می‌کند.

این مسئول عنوان کرد: بخش خصوصی اگر مطالبه‌گر باشد در بسیاری از موارد می‌تواند موفق‌تر از بخش‌های دولتی ظهور کند.

وی با اشاره به تلاش‌های دستگاه‌هایی نظیر استانداری زنجان، گمرک و حمل و نقل در راه‌اندازی ایستگاه باز بین‌المللی بناب زنجان تصریح کرد: واقعیت امر این است که سرمایه‌گذاری برای این ایستگاه توسط بخش خصوصی برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: