موج رسا
معاون صدا و سیمای مرکز زنجان خبرداد

معاون صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید و پخش 510 ساعت برنامه با محور رمضان در صدا و سیمای مرکز زنجان خبرداد و گفت: برنامه‌های تامینی پخش صدا به مدت 264 ساعت برنامه در ایام مبارک ماه رمضان با مردم ولایی استان همنوا خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۲۵۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۳

محمدرضا آل یاسین در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به برنامه‌های صدا و سیمای زنجان در ماه مبارک رمضان گفت: آیلار آیی، اوباشدانلار، آی ایشقندا، پخش زنده مراسم جمع خوانی قران کریم، خطبه های نماز جمعه زنجان و شهرستانها، سخنرانی، شریعت یولی از برنامه‌های شبکه استانی زنجان در ماه رمضان است.

وی ساعت به وقت جوانی، به رنگ نوجوونی، قاصدک، کندیمیز، یاشایش، ویژه برنامه شبهای قدر، ویژه برنامه شهادت حضرت علی(ع) ، سلام زنجان، ویژه برنامه روزقدس، ویژه برنامه عید فطر را از دیگر برنامه‌های این ماه عنوان کرد.

معاون صدا و سیمای مرکز زنجان افزود: برنامه‌های تامینی پخش صدا به مدت 264 ساعت برنامه در ایام مبارک ماه رمضان با مردم ولایی استان همنوا می‌شود.

وی تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز زنجان با حلول ماه مبارک رمضان‌، رمضان را با  مهمانانش با اجرای برنامه‌ها خوب به نظاره می‌نشیند.

آل یاسین با سایر برنامه‌های اجرای صدا و سیما زنجان در ماه رمضان افزود: برنامه‌های عطر آدینه، ویژه برنامه سحر، ویژه برنامه افطار، پخش زنده مراسم جمع خوانی قران کریم از حسینیه اعظم، آلاچیق، راه ولایت، نسل جوان، مثل باران، شاپرک، بیزیم ائلر، شادمانه‌، ویژه برنامه شب‌های قدر، ویژه برنامه عید فطر، امتداد، و برنامه‌های تامینی پخش سیما در کل به مدت 223 ساعت از دیگر برنامه‌های سیمای زنجان در ماه رمضان است.

وی تصریح کرد: واحد اطلاعات و اخبار مرکز هم در نظر دارد با برنامه‌هایی مانند اخبار و گزارش‌های ارسالی به تهران در سه بخش خبر مکتوب، گزارش رادیویی و تلویزیونی‌، تولید و پخش خبر استانی در دو بخش رادیویی و تلویزیونی‌، تولید و پخش تفسر رادیویی و تلویزیونی مانند گفتگوی زنده خبری رادیویی و تلویزیونی به مدت 1422 دقیقه برنامه، اطلاعات و اخبار استان را تهیه و پخش کند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: