موج رسا
معاون کميته امداد استان زنجان خبر داد

زنجان- معاون توسعه مشارکت‌هاي مردمي کميته امداد استان زنجان، از اجراي طرح احسان حسيني در 170 مسجد استان زنجان خبر داد.

کد خبر: ۱۲۲۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۵

به گزارش موج رسا، رضا حسنلو اظهار کرد: کميته امداد استان هر سال هم‌زمان با فرا رسيدن ماه محرم، اقدام به جمع‌آوري نذورات مردمي در قالب طرح احسان حسيني مي‌کند.

وي با اشاره به اينکه هدف از اجراي طرح احسان حسيني، توجه و خدمت‌رساني بيشتر به محرومان و همچنين بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود در استان به نفع محرومان و خانواده‌هاي نيازمند است، اضافه کرد: اين طرح به منظور ترويج فرهنگ اسلامي اجرا مي‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌هاي مردمي کميته امداد استان زنجان در ادامه با اشاره به نحوه اجراي طرح احسان حسيني، افزود: اين طرح به منظور بهره‌مندي و استفاده از ظرفيت‌هاي هيئت‌هاي مذهبي، هئيت امناي مساجد و حسينيه‌ها در راستاي خدمت‌رساني به قشر محروم و خانواده‌هاي نيازمند اجرا مي‌شود.

اين مسوول با اشاره به اينکه عمده هدف کميته امداد از اجراي طرح احسان حسيني، بهره‌مندي خانوارهاي نيازمند از فيوضات ماه محرم است، يادآور شد: کميته امداد در نظر دارد با برپايي سفره‌هايي بي‌ريا و بي‌آلايش، زمينه بهره‌مندي خانواده‌ها را در اين ماه فراهم سازد.

وي با بيان اينکه امسال طرح احسان حسيني در 170 مسجد استان اجرايي مي‌شود، یادآور شد: نذورات جمع‌آوري شده در مسجد واقع در محل خاصي در همان منطقه در بين نيازمندان شناسايي شده بر اساس اولويت توزيع مي‌شود.

به گفته معاون توسعه مشارکت‌هاي مردمي کميته امداد استان زنجان، اجراي طرح احسان حسيني تا پايان ماه صفر ادامه دارد و مردم خير استان به منظور تحويل نذورات و احسانات خود در قالب اين طرح مي‌توانند به دفاتر کميته امداد استان مراجعه و يا به شماره حساب سيباي 0108640425009 اين نهاد نزد بانک ملي واريز کنند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: