موج رسا
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان:

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه از 50 سفیر کشور‌های مختلف برای سفر به استان زنجان به منظور آشنایی با ظرفیت‌های استان به زنجان دعوت شده‌اند، گفت: حضور سفرا در زنجان سبب افزایش تعامل تجاز زنجان با تاجران خارجی می‌شود.

کد خبر: ۱۲۳۳۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷

غلامحسین جمیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه در حال حاضر 15 سفیر برای حضور در استان زنجان و آشنایی با تجار زنجان و ظرفیت‌های استان اعلام آمادگی کردند، اظهار کرد: حضور سفرا در استان زنجان سبب رونق اقتصادی استان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دعوت سفرا به استان به منظور توسعه استان در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود، بیان کرد: از سال‌های گذشته نیز این کار در استان زنجان انجام شد و سال گذشته 5 سفیر در استان زنجان حضور داشتند.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه برای حضور سفرا در استان زنجان برنامه‌ریزی شده است، افزود: ترکیه، اتریش، سوئیس، نیجریه، اروگوئه، افغانستان، تایلند، ترکمنستان، ارمنستان و چین تاکنون اعلام آمادگی کردند تا در استان زنجان حضور یابند.

وی به اهداف برگزاری برنامه‌ها دعوت سفرای کشور‌های مختلف برای حضور در استان زنجان ابراز کرد: این امر به منظور معرفی ظرفیت، پتانسیل‌ و توانمندی‌های استان زنجان و معرفی محصولات صادراتی استان زنجان انجام می‌شود.

این مسئول با تاکید بر لزوم شناساندن ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و جاذبه‌های استان زنجان به مقامات، اتباع و تجار کشورهای خارجی گفت: اگر روابط تجاری بین زنجان و کشور خارجی افزایش یابد به طور یقین نتایج آن در رونق اقتصادی هر دو کشور نمایان می‌شود.

جمیلی با اشاره به اینکه از تاجران خارجی برای افزایش ارتباط و همکاری استقبال می‌شود، افزود: برای حضور تاجران خارجی در نمایشگاه‌های استان زنجان آماده ارائه تسهیلات متقابل در حوزه نمایشگاهی هستیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: