موج رسا
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان زنجان:

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان زنجان توسعه نظم و امنیت در جامعه را از اهداف پلیس افتخاری در جامعه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و 350 نفر در این طرح شرکت کرده‌اند و هنوز ثبت نام افراد جدید در این طرح انجام می‌شود.

کد خبر: ۱۲۴۵۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۰

به گزارش موج رسا, جعفر کردلو امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی برای افرادی که در این طرح انتخاب شده‌اند برگزار می‌شود، اظهار کرد: برگزاری کلاس آموزشی برای این افراد برای تیرماه امسال برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح مشارکت‌های مردمی برای انجام عملیات‌های موفق پلیسی تاثی گذار است، افزود: این امر می‌تواند در فرهنگ جامعه تاثیر داشته باشد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان زنجان ابراز کرد: فعالیت همکاری یکی از خانواده‌ها در طرح پلیس افتخاری می‌تواند در فرهنگ آن خانواده تاثیر بگذارد و سبب ارتقای امنیت اجتماعی شود.

وی به تعداد افراد شرکت کننده در این طرح اشاره کرد و افزود: 60 درصد شرکت کنندگان خانم و 40 درصد آقا هستند.

کردلو با اشاره به نحوه برگزاری کلاس‌ها برای افراد انتخاب شده در این طرح گفت: پلیس افتخاری در دو سطح تخصصی و معمولی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بحث مواد مخدر امروز اهمیت زیادی دارد امروز بحث مواد مخدر خیلی اهمیت دارد و مورد توجه جدی قرار گرفته است، افزود: برای عمل موفق در مقابله با معضل و پیشگیری از آن باید آن را در جامعه اجتماعی کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: