موج رسا
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه باید برای جمع آوری معتادان برنامه‌ریزی شود٬ گفت: در استان زنجان طرح جمع آوری معتادان متجاهر اجرایی می‌شود.

کد خبر: ۱۲۵۵۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۰

به گزارش موج رسا, سردار علیرضا صالحی امروز در نشست خبری با اشاره به طرح جمع آوری معتادان در استان زنجان اظهار کرد: این طرح از سال گذشته در استان زنجان انجام می‌شود جرائم خرد در استان زنجان کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته در زنجان 84 معتاد جمع آوری و به کمپ‌ها تحویل داده شده است٬ افزود: جمع آوری معتادان از سطح شهر سبب مطلوب شدن فضای شهر می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از کاهش 44 درصدی سرقت‌های خرد در استان زنجان گفت: در سه ماه نخست امسال وقوع سرقت‌ها خرد مانند سرقت‌ از مغازه‌ها 32 درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به کاهش 26 درصد سرقت موتور سیکلت در استان زنجان ابراز کرد: کیف قاپی و سرقت از منزل نیز به ترتیب 14 و 34 درصد کاهش یافته است.

سردار صالحی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون با همکاری مردم و با آموزش های مداوم پلیس کماکان شاهد عدم وقوع سرقت های خشن در استان زنجان هستیم.

وی با اشاره به اجرای طرح پلیس فتخاری در استان زنجان ابراز کرد: در این طرح یک هزار و 350 نفر جذب شده‌اند و نقش پلیس افتخاری در کشف جرائم و مشارکت‌های مردمی در عملیات‌های مردمی بیشتر می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان در ادامه به کاهش تلفات جاده‌ای در استان اشاره کرد و افزود: در سه ماه نخست امسال 22 درصد تلفات جاده‌ای کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه شمار تلفات جاده‌ای نسبت به تعداد کشته‌شدگان جنگ تحمیلی از آمار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: در سه ماهه امسال پلیس راهور کمترین میزان تلفات و پلیس راه بیشترین آمار تلفات را به خود اختصاص داد.

سردار صالحی به فعالیت شرکت‌های هرمی در استان زنجان اشاره و اظهار کرد: فعالیت این شرکت‌ها تعدادی از جوانان زنجان را اغفال کرده‌اند و نیروی انتظامی با همکاری دستگاه‌‌های قضایی توانسته است بیشتر این افراد را شناسایی کند.

وی بااشاره به کاهش حوادث رانندگی در ماه رمضان در مدت مشابه سال گذشته در استان زنجان بیان کرد: این حوادث در استان زنجان 29 درصد کاهش یافته و حوادث فوتی نیز 42 درصد کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس در برخورد با قاچاقچیان سیکار جدی عمل می‌کند٬ افزود: در این 90 هزار نخ سیگار و 10 تن کود شیمیایی کشف شده که با اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقدامات لازم برای مقابله جدی با این امر انجام می‌شود. 

این مسئول با اشاره به اینکه در طول صد روز گذشته 366 کیلوگرم انواع مواد کشف شده است٬ بیان کرد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال 93 افزایش 47 درصدی نشان می‌دهد.

انتهای پیام/       

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: