موج رسا
مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان خبر داد

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان زنجان از حضور پررنگ حوزه هنری زنجان در بخش فیلم چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی با حضور فیلمسازان برجسته استان خبر داد.  

کد خبر: ۱۲۷۲۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰

میثم سیفی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,ااظهار داشت: فیلمسازان زنجانی با 25 فیلم کوتاه در کمیته هنرهای تصویری در بخش های داستانی، مستند، پویانمایی در چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی حوزه هنری شرکت می کنند.

وی عناوین فیلم های مستند را «برای احمد»، «تندیسی از جنس آینده» و «حریم» عنوان کرد و افزود: فیلم مستند «برای احمد» با موضوع اولین راهپیمایی مستقل و مختص زنان زنجانی، فیلم مستند «تندیسی از جنس آینده» بر اساس روند ساخت تندیس شهید دکتر مجید شهریاری و فیلم مستند «حریم» با موضوع مسائل اجتماعی است.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری گفت: فیلم های«یازده» بمدت 100 ثانیه به کارگردانی علیرضا سلطانی، «پایستگی» بمدت 100 ثانیه به کارگردانی محمد بیات و آرش محمدی، «ترافیک» بمدت 100 ثانیه به کارگردانی جعفر صیادی و «حیوانی که مغز نداشت» در 20 ثانیه به کارگردانی نریمان سعادتی از آثار تولیدی در حوزه هنری استان زنجان به به بخش پویانمایی کمیته هنرهای تصویری چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی ارسال شده است.

سیفی در ادامه افزود: فیلم های داستانی «ارتباط»، «دو راه حل برای یک مسئله»، «مهمان»، «حال حافظ خوب است» و «یک به اضافه یک» به کارگردانی مجتبی حیدری و جبار اوجاقلو، «و دوباره رویش»، «سرباز و شعبده باز»، «بازی آخر» و «بهترین سفر من» به کارگردانی ابوالفضل گلفام و فیلم های داستانی «کنج» و «... تا آغاز» به کارگردانی محمد صفرزاده است.

وی در معرفی دیگر فیلم های داستانی گفت: فیلم داستانی «پایان یک روز کاری» به کارگردانی علیرضا سلطانی، «صندوق» به کارگردانی اکبر اماملو، «سکوت پیرمرد» به کارگردانی سعید محمدی، «شهریار عشق» به کارگردانی حسن دهقان کمارجی، «میزان» به کارگردانی آرزو گلفام، «انشای ناتمام» به کارگردانی ولی الله عباسی و «امام رضا سلام» به کارگردانی حاتم معصومی از آثار ارسالی به چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراکز استانی محسوب می شود.

در پایان میثم سیفی یادآور شد، آثار ارسالی از ساخته فیلمسازان استان در دو سال اخیر به تهیه کنندگی حوزه هنری استان زنجان است.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: