موج رسا
نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي:

نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي گفت: ارتقای سيستم حمل و نقل جاده اي نیازمند فعالیت های فرهنگی تاثیرگذار است که باید در این زمینه مسئولان برنامه ریزی داشته باشند. 

کد خبر: ۱۲۸۸۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۶

به گزارش موج رسامحسن علیمردانی امروز در ديدار با مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان زنجان، اظهار داشت: با توجه به جابه جائي 90 درصد كالا و مسافر از طريق سيستم حمل و نقل جاده اي اين سيستم بسيار حساس و پيچيده است.

وی با بیان اینکه در استان زنجان اين حساسيت در بين مسئولان استاني ملموس نبوده و نمود پيدا نكرده است، تصریح کرد: به همين دليل نيز این موضوع مغفول مانده و كمتر مورد توجه قرار گرفته است.

نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي گفت: اگر در مجموعه اي وحدت، صميمت و مهرباني باشد، قطعا مشكلات و موانع حل خواهد شد.

علیمردانی ادامه داد: هر چند كارهاي بسيار خوبي در راستاي ارتقای ايمني توسط دستگاه هاي مربوطه انجام شده ولي در بحث فرهنگ سازي و پيشگيري زياد توجه نشده است.

در اين ديدار مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان زنجان توضيحات پيرامون وضعيت حمل ونقل جاده اي استان زنجان ارائه کرد.

ايرج دست نشان ادامه داد: با توجه به ظرفيت ها و پتانسيل هاي بسيار بالاي استان در حمل ونقل جاده اي، برنامه هاي مدون سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي به نحو مطلوب در حال اجرا است.

 

*راه اندازي گشت هاي ويژه محسوس و نامحسوس در زنجان

وي راه اندازي گشت هاي ويژه محسوس و نامحسوس، شناسائي مسائل و مشكلات حمل ونقل استان و همچنين اخذ برنامه هاي واحدها را از مهمترين اقدامات اين اداره كل بر شمرد .

مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان زنجان در بخش ديگري از سخنان خود به وضعيت نابسامان پايانه هاي مسافربري استان اشاره کرد و افزود: استاندار زنجان از وضعيت نابسامان پايانه هاي مسافربري استان اظهار نارضايتي کرده و بربهبود وضعيت پايانه هاي مسافربري تاكيد داشتند كه در اين خصوص نيز با توجه به اينكه براساس قانون احداث پايانه هاي مسافربري و همچنين مديريت خدماتي پايانه هاي مسافربري بعهده شهرداري ها است.

دست نشان ادامه داد: اين اداره كل آمادگي خود را در خصوص جانمائي محل استقرار پايانه هاي مسافربري اعلام می کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: