موج رسا
از امروز

سرپرست نمایشگاه بین ‌المللی کاسپین زنجان گفت: از 19 مرداد ماه سال جاری  به مدت پنج روز، پنجمین نمایشگاه فروش سوغات و هدایا و سومین نمایشگاه فروش صنایع دستی، خواکی‌ های سنتی و سوغات شهرها در زنجان برگزار می‌ شود.

کد خبر: ۱۳۱۱۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۲

محمد فاطمی در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: پنجمین نمایشگاه فروش سوغات و هدایا و سومین نمایشگاه فروش صنایع دستی، خواکی‌ های سنتی و سوغات شهرها هر روز از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی کاسپین زنجان آماده بازدید علاقه مندان است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در فضایی بیش از 4 هزار و 800 متر مربع فضای مسقف برگزار می شود،افزود: یک هزار و 500 متر مربع فضای باز به نمایشگاه صنایع دستی و سوغات شهرها اختصاص یافته است.

سرپرست نمایشگاه بین ‌المللی کاسپین زنجان از حضور بیش از 120 واحد بازرگانی در برپایی نمایشگاه صنایع دستی خبر داد و گفت: تولیدات و کالاهای این غرفه ها در زمینه خوراکی ‌های سنتی، لباس محلی، تزیینات منزل، صنایع دستی، سوغات و هدایا عرضه می شود.

فاطمی با اشاره به حضور استان ‌های زنجان، تهران، آذربایجان ‌شرقی و غربی، گیلان، البرز، اصفهان، یزد، همدان، خراسان رضوی گفت:در کنار برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در فضای باز نمایشگاهی سیاه چادر، اجرای زنده موسیقی و رقص محلی و توزیع آش و خوراکی‌ های سنتی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم استقبال مردم از این نمایشگاه همچون نمایشگاه های گذشته مطلوب باشد، افزود: نمایشگاه سوغات و هدایا یکی از نمایشگاه های خوب استان زنجان است.

این مسئول تصریح کرد: حضور استان های مختلف در این نمایشگاه موجب می شود تا مردم زنجان با آئین، سنت ها و آداب و رسوم این استان ها آشنا شوند.

فاطمی گفت: این نمایشگاه فرصتی را فراهم می کند تا مردم استان های مختلف با آداب و رسوم استان های کشور آشنا شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: