موج رسا
با پایان رقابت ها

با پایان یافتن المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی زنجان، با اعلام نتایج نهایی ورزشکاران زنجانی خوش درخشیدند.

کد خبر: ۱۳۱۲۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۹

به گزارش موج رسا, در المپیاد ورزشی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در رشته کشتی، تیم استان خراسان رضوی با 32 امتیاز صدر نشین شد، تیم اصفهان به مقام دوم رسید و کرمانشاه به مقام سوم بسنده کرد.

در ادامه این رقابت ها و در نتایج تیمی رشته تکواندو، تیم شهید بهشتی استان زنجان با 47 امتیاز صاحب مدال طلا شد، تیم شهید با هنر اصفهان به مدال نقره دست یافت و تیم شهید بهشتی خراسان رضوی ،مقام سوم را بدست آورد.

در این المپیاد و در رشته دو و میدانی استان زنجان بر سکوی نخست ایستاد و استان های خراسان رضوی و جنوبی به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در ادامه این مسابقات و در رشته تنیس روی میز استان فارس اول شد ،تیم سمنان به مقام دوم دست یافت وتیم های اصفهان و یزد مشترکا به مقام سوم بسنده کردند.

در رشته شنا، تیم شهید بهشتی استان خراسان رضوی با کسب 51 امتیاز صدرنشین شد و تیم های اصفهان و کرمانشاه با اختلاف یک امتیاز به ترتیب مدال نقره و برنز را از آن خود کردند.

در ادامه رقابت ها و در رشته ی فوتسال ،آذربایجان غربی اول شد و استان های اردبیل و فارس به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

همچنین در رشته والیبال، گلستان صدرنشین شد و خراسان شمالی و تهران به ترتیب مقام  های دوم و سوم را از آن خود کردند. گفتنی است المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه فرهنگیان  سراسر کشور امروز دوشنبه 19 مردادماه  به کار خود پایان داد .
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: