موج رسا
از امروز

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان گفت: از امروز،مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دختر در زنجان در سالن شش هزار نفری انقلاب آغاز می شود.

کد خبر: ۱۳۱۳۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۶

 فرشته شهیدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: این دوره از مسابقات، اولین المپیاد ورزشی بعد از شکل گیری دانشگاه فرهنگیان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه به همت مسئولان و عوامل اجرایی و با توجه به توانمندی دانشجویان شرکت کننده مسابقات در سطح مطلوبی برگزار شده است، افزود: در مرحله اول به منظور استعداد یابی برای شرکت در مسابقات دانشگاه های وابسته به دستگاه های اجرایی به داوران حاضر در مسابقات تأکید شده افراد توانمند را شناسایی کرده به طوری که قادر باشند با سایر دانشگاه ها وارد رقابت شوند.

این مسئول ادامه داد: در مرحله بعد اعزام به المپیاد ورزشی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، کمیته فنی مسابقات علاوه بر داوری، شناسنامه ای با عنوان شناسایی افراد برتر در المپیاد را تکمیل می کنند.

دبیر کل المپیاد با اشاره به چگونگی ارتقای سطح کیفی المپیاد و لزوم برنامه ریزی مطلوب در این خصوص بیان کرد: برنامه ریزی های صورت گرفته نباید مقطعی باشند در واقع باید برنامه ریزی برای دوره های بعد را از همین امروز شروع کنیم.

وی ادامه داد: برای برنامه ریزی و اطلاع رسانی دقیق از طرف اداره کل تربیت بدنی باید اعتبار مناسب ورزشی به پردیس ها تخصیص داده شده و تغییری در دیدگاه رؤسای پردیس ها صورت گیرد، در این صورت قطعاً سطح کیفی برگزاری المپیاد ارتقا خواهد یافت.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به رسالت دانشجو معلمان برای توسعه امر ورزش های همگانی خاطرنشان کرد: ترغیب آحاد مردم به تربیت بدنی می تواند توسط دانشجو معلمان انجام شود، چرا که آنان الگوی آینده سازان کشورمان هستند.

وی ادامه داد: هر چقدر نقش وجایگاه تربیت بدنی در زندگی دانشجو معلمان مشخص تر و ویژه تر معرفی شود به همان اندازه جامعه ای سالم تر و بانشاط تر خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه المپیاد ورزشی دانشجومعلمان پسر که از 12 مرداد ماه آغاز شده بود، 19 مرداد به کار خود پایان داد، افزود:  با پایان یافتن رقابت های ورزشی پسران، بیست و دومین المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دختر دانشگاه فرهنگیان کشور با ورود دختران ورزشکار ازسراسر کشور از عصر روز سه شنبه 19 مرداد در زنجان آغاز شد.

این مسئول تصریح کرد:رقابت های ورزشی دانشجومعلمان دختر در 6 رشته ورزشی والیبال، فوتسال، بدمینتون، کاراته، تنیس روی میز و دو و میدانی از امروز 21 مرداد در سالن های ورزشی زنجان، برگزار می شود.

وی افزود: رقابت های دختران از 21 لغایت 26 مرداد برگزار خواهد شد.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی دانشجومعلمان دختر عصر روز چهارشنبه 21 مرداد، ساعت 18 عصر در سالن ورزشی 6 هزار نفری انقلاب برگزار می شود، افزود: این مراسم با حضور قنبری معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و دیگر مسئولین کشوری و استانی، برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: