موج رسا
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به کشفیات مواد مخدر در پنج ماه نخست امسال در زنجان گفت: کشفیات مواد مخدر امسال در استان 82 درصد افزایش یافت.

کد خبر: ۱۳۳۶۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰

به گزارش موج رسا, سردار علیرضا سالحی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تفاوت خبرنگاران ایران اسلامی با سایر خبرنگاران کشور های خارجی در این است که خبرنگاران کشور ایران در دل و مشکلات مردم را لمس می‌کنند.

سردار صالحی با بیان اینکه امروزه خبرنگاران رسالت عظیم انتقال واقعیت‌ها در حکومت دموکراسی و انعکاس درد دل، مشکلات مردم را به دولت مردان دارند، افزود: خبرنگاران به تکلیف خود عمل می کنند تا جامعه آرامی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فاصله بین امنیت و ناامنی یک گلوله است، افزود: در سایه حکومت علوی و وجود مقام معظم رهبری از زمره استان‌های امن کشور هستیم که نگه داشتن امنیت بسیار سخت است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه در پنج ماهه نخست سال جاری سرقت مسلحانه، گروگانگیری، آدم ربایی، سرقت از طلافروشی و بانک در استان زنجان صفر است، اظهار کرد: سرقت منزل، مغازه‌، خودرو سواری و موتور سیکلت 35 درصدکاهش داشته است.

سردار صالحی با اشاره به اینکه سرقت به سه دسته تقسم شده است، افزود : در پنج ماهه اول سال جاری سرقت خشن صفر، سرقت مهم 25 درصد و سرقت‌های خرد 37 در‌صد کاهش پیدا کرده که در مجموع همه سرقت‌ها با کاهش 32 درصدی مواجه شده است.

وی به کاهش جرائم در استان زنجان ابراز کرد: کمک‌های مردم وسیع‌ر و دقیق‌تر از قبل بوده و عملیات آموزش‌های جدید پلیسی و جمع اوری معتادان ثابقه دارد و کمک دستگا‌ه‌های زیرربط در مراکز باز پروری از عمده علت کاهش جرائم در استان زنجان بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان تصریح کرد: با هماهنگی بین دستگاه های قضایی، نیروی انتظامی و شورای تامین انواع مواد مخدر کشف شده در استان افزایش یافته است.

سردار صالحی با بیان اینکه کشف مواد مخدر نسبت به سال گذشته 82 درصد افزایش پیدا کرده است، که در سال گذشته 320 کبلو مواد مخدر کشف شده که در 5 ماهه سال جاری به 582 کیلو افزایش یافته است، بیان کرد: 582 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده توسط نیروی انتظامی استان زنجان بوده و 730 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده با مشارک نیرو های سایر استان ها کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: