موج رسا
کد خبر: ۱۳۴۹۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۰

به گزارش موج رسا, محمد حسن آصفری دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ثامندر خصوص اظهارات برخی از دولتمردان و مسئولین با واژهای مانند "انتخابات آزاد" و "رای مردم حق و الناس است" و "روحانی 8سال رئیس جمهور است" اظهار داشت: اخیرا مجموعه های دولتی شروع به اظهار نظرهای کرده اند که نشان از یک اِراده جدی است تا اینکه بتوانند مجلس دهم را در دست خودشان بگیرند، ما نمایندگان مجلس حاضر هستیم از همین حالا ضمانت کنیم و سند مجلس دهم را به نام اینها بزنیم اما حداقل از آنها خواهش می کنیم در این مدت یکساله که از عمر مجلس نهم باقی مانده است به جای اینکه دولتمردان وقت خود را برای انتخابات بگذارند به مشکلات معیشت مردم رسیدگی کنند.

وی بیان داشت:رسیدگی به بیکاری جوانان و گرانی های سرسام آور و تورم  باید در اولویت کار دولتمردان باشد، نه انتخابات؛ اگراینطور شد و به وظیفه تان عمل کردید مجلس را دو دستی تقدیمتان می کنیم! و مطمئنا با رسیدگی به امور مردم نتیجه مطلبوب تری عاید دولت خواهد شد.

دبیرکمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تصریح کرد:هیچ انتخاباتی در نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار نشده که آزاد نباشد، هرگز در هیچ یک از انتخابات رای ها جا به جا نشده است، سیستم و مکانیزی که در کشور وجود دارد بسیار دقیق و حساب شده است و امکان هیچ جا به جایی هم وجود ندارد.

آصفری تاکید کرد: این بحث هایی که برخی از دولتی ها مطرح می کنند به مصلحت کشور نیست و می تواند مجددا یک فتنه جدید را رقم بزند، بهتر از برای حفظ ثبات در کشور دولتمردان از موضع گیری هایی که  رنگ و بویی دارد که به افرادی که به دنبال فتنه انگیزی هستند  کمک می کند پرهیز کنند.

وی در خصوص اظهارات رحمانی فضلی وزیر کشور، گفت:حداقل برگزار کننده گان انتخابات از چنین حرف هایی پرهیز کنند، قبل از فتنه 88 دقیقا چنین موضع گیری هایی را برخی از آقایان مطرح می کردند که در نهایت منجر به فتنه88شد که خسارت زیادی به نظام وارد کرد،برخی از اظهارات  مخصوصا از نظرامنیتی اصلا به صلاح کشور نیست.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه جدید 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: