موج رسا
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان خبر داد

زنجان- فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از انهدام 3 باند کلاهبرداری اینترنتی خبر داد.

کد خبر: ۱۳۶۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۴

سردار علیرضا صالحی روز (یکشنبه) در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: 25 طرح عملیاتی در خصوص مبارزه با مواد مخدر در استان زنجان انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این عملیات‌ ها 18 باند تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر منهدم شده‌ اند، افزود: مقابله با قاچاق از اولویت های نیروی انتظامی محسوب می شود.

سردار صالحی خاطر نشان کرد: در این عملیات‌ ها یک هزار و 561 نفر دستگیر و 551 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه عمده مواد کشف شده در این عملیات‌ ها از نوع تریاک بوده است، یادآور شد: کشف نیم تن مواد مخدر زنگ خطری است برای خانواده ‌هایی که فرزندان خود را به حال خود رها کرده‌ اند و قدرت تربیت و تغذیه کودکان خود را ندارند.

این مسئول یادآور شد: بیشتر کشفیات نیروی انتظامی در هفت ماه گذشته به دلیل همکاری مطلوب  و گزارشات مردمی بوده است.

وی با اشاره به کشف 100 درصد سرقت در زنجان، خاطرنشان کرد: 630 درصد زورگیری ‌ها، 108 درصد مورد قتل نیز در استان زنجان کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان بیان کرد: از نظر مسائل اقتصادی کشور برخی از جرایم از جمله سرقت منزل، سرقت موتور سیکلت، سرقت داخل اتومبیل و سرقت اتومبیل در حال افزایش است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان درباره مبارزه با قاچاق کالا اظهار کرد: نسبت به مدت مشابه سال گذشته 106 درصد افزایش کشف در استان گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده 118 میلیارد ریال است، گفت: 4 هزار و 195 مجرم نیز بر اساس تصمیمات دستگاه قضایی به زندان‌ ها فرستاده شده ‌اند.

سردار صالحی به اقدامات انجام شده در بخش مبارزه با جعل و کلاهبرداری اشاره کرد و افزود: در این بخش 82 درصد از جرائم رخ داده کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان تصریح کرد: 65 نفر از اراذل و اوباش که اقدام به قدرت نمایی و عربده ‌کشی می ‌کردند نیز در این مدت دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.

پایان خبر/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: