موج رسا
مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان:

مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان با اشاره به آغار فعالیت خانه عکس حوزه هنری زنجان گفت: به همت واحد هنرهای تجسمی نشست‌های تخصصی عکاسی خانه عکس در حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۳۸۲۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵

به گزارش موج رسا, اکبر اماملو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نشست‌های تخصصی عکاسی خانه عکس حوزه هنری زنجان فعالیت خود را آغاز کرده و ضمن تبادل نظر هنرمندان عکاس با یکدیگر و نمایش به نقد و بررسی عکس نیز می‌پردازد.

وی بیان کرد: معرفی، تحلیل و بررسی عکاسان مطرح معاصر دنیا و عکاسان فعال استان از اولویت‌های این نشست است که در اولین نشست تخصصی عکاسی خانه عکس حوزه هنری زنجان آثار ریموند پاردون عکاس فرانسوی و آثار پویا بیات عکاس زنجانی نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

اماملو افزود: در جلسه دوم نشست‌های تخصصی عکاسی خانه عکس که در روز شنبه 21 شهریور ماه برگزار و به بررسی آثار عکاسان زنجان پرداخته شده که عکاسان حاضر تعدادی از آثار خویش را ارائه و در جمع حاضرین نقد و بررسی شد.

مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان اهداف برگزاری نشست‌های تخصصی عکاسی خانه عکس در حوزه هنری زنجان را ايجاد بستري مناسب برای ارتقاي سطح علمي و فني علاقه‌مندان در محيطي فرهنگي، مطمئن و پويا به صورت گروهي و همچنین مهارت افزایی مناسب در تمام سطوح عنوان کرد و اظهار داشت: بیان مطالب فنی آموزشی در خصوص موارد تکنیک عکاسی از ریز برنامه‌های نشست‌های تخصصی خانه عکس حوزه هنری است.

شایان ذکر است، نشست‌های تخصصی عکاسی خانه عکس حوزه هنری با تلاش واحد هنرهای تجسمی هر دو هفته یک بار در روزهای شنبه از ساعت 5 تا 7 در محل حوزه هنری استان زنجان برگزار می‌شود و حضور برای علاقمندان بلامانع است.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: