موج رسا
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان خبر داد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: محدودیت‌ های ترافیکی در روز هشتم محرم از ساعت ۱۲ ظهر در شهر زنجان اعمال خواهد شد.

کد خبر: ۱۴۰۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۳

سرهنگ مقصود شمس آذر در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: به منظور برقراری نظم و انضباط ترافیکی همزمان با حرکت دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان، محدودیت ‌های ترافیکی اعلام می ‌شود.

 وی ادامه داد: به منظور برقراری نظم و رفاه حال عزاداران حسینی، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه به اجرا گذاشته می ‌شود.

سرهنگ آذر افزود: با توجه به اعمال محدودیت‌ های ترافیکی تردد همه وسایل نقلیه در مسیرهای تعیین شده تا پایان مراسم عزاداری ممنوع است.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان  گفت:  اعمال محدودیت پلیس از خیابان امام از صدر جهان تا میدان آزادی، اول خیابان فردوسی تا سبزه میدان، ضلع غربی خیابان زینبیه تا سبزه میدان، خیابان سعدی وسط از تقاطع داود قلی تا خیابان صدر جهان، تقاطع مسگرها تا صدر جهان و خیابان خواجه نصیر طوسی از داود قلی تا صدر جهان صورت خواهد گرفت.

سرهنگ شمس آذر افزود: همچنین محدودیت ترافیکی در محدوده خیابان فردوسی تا سبزه میدان اعمال می ‌شود و تردد وسائل نقلیه در ضلع غربی خیابان زینبیه تا سبزه میدان و خیابان سعدی وسط از تقاطع داود قلی تا خیابان صدر جهان ممنوع است.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تردد همه کامیون‌ ها از صبح روز سه شنبه تا پایان مراسم دسته عزاداری حسینیه اعظم از خیابان خیام ممنوع است و محدودیت ترافیکی در خیابان خواجه نصیرالدین طوسی از حد فاصل داودقلی تا صدر جهان نیز اعمال می ‌شود.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: