موج رسا
وقتی فرهنگ بسیج در سازمان ها جاری است

 مسئول پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان گفت:80  درصد پرسنل شركت توزيع برق استان زنجان بسيجي هستند.

کد خبر: ۱۴۱۷۹
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۴

محمدحسن صائني امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا، ضمن تشريح فعاليت هاي مختلف فرهنگي و معنوي پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان،اظهارداشت: با پي گيري هاي صورت گرفته از سال گذشته تا كنون توانستيم 80 درصد پرسنل اين شركت را در قالب بسيج عادي و فعال كارگري جذب و سازماندهي کنیم.

وی با بیان اینکه یک هزار نفر در این شرکت فعالیت می کنند، تصریح کرد: بسیجیان تلاش می کنند تا در سنگر سپاه اسلام تحت زعامت ولي امرمسلمين جهان حضرت آيت الله امام خامنه اي (مدظله)،در پيمودن راه مقدس شهيدان و خدمت به بسيجيان علوي وفاطمي و تداوم راه معمار  بزرگ انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (قدس سره) گام بردارند.

مسئول پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان با اشاره به اینکه برنامه های مختلف فرهنگی از سوی این پایگاه در استان اجرا می شود، ادامه داد: پرسنل رسمی، قراردادی و شرکتی در این پایگاه عضو هستند.

صائنی با بیان اینکه شرکت های خدماتی و اداری نیز با این مجموعه همکاری دارند، خاطرنشان کرد: در حوزه های مهندسی، اداری، تکنسین، و رانندگان این شرکت عضو پایگاه بسیج هستند.

وی گفت: با پي گيري هاي انجام شده در سال جاري، شوراي پايگاه شهيد تجلي شركت توزيع برق استان زنجان با حضور 16 نفر از بسيجيان به فرماندهي حاج علي اكبردين محمدي تشكيل شده است.

مسئول پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان با اشاره به اینکه برای ایام ماه محرم نیز برنامه های مختلفی از سوی این پایگاه در استان اجرایی می شود، افزود: در ستاد اجرایی به مدت 10 روز برنامه سخنرانی و زیارت عاشورا برگزار می شود.

صائنی خاطرنشان کرد: در امور شش گانه شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز در دهه نخست ماه محرم زیارت عاشورا برگزار می شود.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: