موج رسا
امام جمعه شهرستان ماهنشان

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: امر به معروف و نهی از منکر تحقق بخش آرمان‌ها و آمال جامعه است بنابراین همه چه مسئول و چه مردم به دنبال احیای این فریضه باشند.

کد خبر: ۱۴۲۷۸
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱

به گزارش موج رسا, «حجت الاسلام حسینعلی زاهدی پور» در خطبه های این هفته با اشاره به هفته امر به معروف و نهی از منکر ،اظهارکرد:هر خیری که به دنبال آن هستیم در این دو فریضه مهم است که بها تقام الفرائض یعنی هر آرمانی که به دنبال آن هستیم وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است.  وی افزود: مهمترین وظیفه ما امروز در برابر سید الشهداء (ع) این است که جامعه را به معنای واقعی دینی کنیم. جامعه، زمانی دینی می‌شود که عمل دینی در آن حاکم باشد. خطیب نماز جمعه ماهنشان با اشاره به روز پیوند اولیا و مربیان گفت: بزرگترین وظیفه اولیا و مربیان پرورش نسل حسینی است، البته نه فقط سینه زن بلکه عامل و فدائی دین، همه چیز را کنار بگذارد و به دنبال احیای دین باشد،حفظ دین بالاتر از همه مصلحت ‌هاست.

حجت الاسلام زاهدی پور تصریح کرد: افتخار کلینتون به دشمنی با آمریکا دیوانه‌های مذاکره با آمریکا را رسوا کرد، فریب خوردگان و ترسوها باید بدانند که فریب خوردن و احساس ترس از دشمن، معادلات را به نفع دشمن تغییر می‌دهد، فریب و ترس در صفین پیروزی حتمی را به شکست تبدیل کرد.

وی اظهارکرد: آزمایش موشکی عماد و … دشمن را غافلگیر کرد و البته به موقع بود، آمادگی‏ها باید همواره به‏گونه‏ای باشد که براساس دستور قرآنی، در دشمن ایجاد رعب کند و جرئت تجاوز را از او بگیرد زیرا اگر خاکریزها قابل نفوذ باشند، دشمن نفوذ خواهد کرد.  امام جمعه ماهنشان با اشاره به گفته های رئیس جمهور، گفت: رئیس جمهور تأکید کرده بود که «ایران برای توانمندی دفاعی خود از هیچ‏کس اجازه نمی‏گیرد»، آمریکا اعلام نگرانی کرد این در حالی است که وجود آمریکا عامل نگرانی کل جهان است.  حجت الاسلام زاهدی پور با اشاره به بر جام، اظهارکرد: روش تصویب بر جام، حرف و حدیث‌هایی داشت که تاریخ قضاوت کرد، ضد اخلاقی‌تر از همه نسبت دادن این قضایا به رهبر معظم انقلاب بود، که دفتر ایشان تکذیب کرد.  وی افزود: اما تصویب یا عدم تصویب برجام هیچ تأثیری در دشمنی ایران، نظام اسلامی و مردم ایران اسلامی با آمریکا نخواهد داشت. همچنانکه در دشمنی آمریکائیان با ما تأثیری نداشته است.  خطیب نماز جمعه ماهنشان تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا، نه تاکتیک که بلکه شعار استراتژیک ایران اسلامی در برابر آمریکاست که خاستگاه آن عاشورا و کربلای حسینی و تجلیگاه آن انقلاب خمینی است.  حجت الاسلام زاهدی پور اضافه کرد: اگر مردم ایران، بعد از قرن‌ها خیانت‌های مغول‌ را فراموش نکرده‌اند، نسل‌های آینده نیز قرن‌های متمادی این خیانت را در حافظ تاریخی این مملکت ثبت خواهند کرد. آمریکا همیشه در برابر مردم غیرتمند و حسینی ایران روسیاه است.

انتهای پیام/

منبع:اوج بیداری

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: