موج رسا
مسئول طرح نیابتی حسینیه اعظم زنجان:

مسئول طرح نیابتی حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه اجرای طرح نیابتی با نظارت ناظران شرعی و متخصصان دامپزشکی انجام می‌شود، تصریح کرد: طرح نیابتی با هدف رفاه حال مردم برنامه‌ریزی شده است.

کد خبر: ۱۴۳۳۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲

به گزارش موج رسا, رسول احدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان اینکه امسال سومین سال اجرای طرح نیابتی در این حسینیه است، اظهار کرد: این طرح با هدف رفاه حال مردم و کنترل ذبح قربانیان نذری در مسیر حرکت دسته عزاداری اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح نیابتی با نظارت ناظران شرعی و متخصصان دامپزشکی انجام می‌شود، تصریح کرد: طرح نیابتی با هدف رفاه حال مردم برنامه‌ریزی شده است.

مسئول طرح نیابتی حسینیه اعظم زنجان اجرای نیت بانی توسط مسئولان حسینیه اعظم و اعلام آن در حداقل زمان به بانی از طریق پیامک را نحوه اجرای طرح نیابتی اعلام و اضافه کرد: در این طرح بانی مبلغ مورد نظر را واریز و اجرای نیت خود را به صورت فروش و یا ذبح به مسئولان طرح واگذار می‌کند.

احدی با اشاره به موارد جالب مشاهده شده در اجرای طرح نیابتی ادامه داد: در طول فعالیت خود در حسینیه که از کودکی  شاهد بوده است که هر قربانی در این حسینیه یک داستان دارد که آخرین مورد آن اهدای 16 قربانی به نیت سلامتی مقام معظم رهبری بود که در سال گذشته توسط یک ایرانی مقیم کانادا انجام شد.

وی اهدای 120 راس گوسفند و همچنین اهدای 6 راس به صورت سالیانه از دیگر شهرها را از دیگر مواردی نذری عنوان کرد که در طول خدمت خود در حسینیه اعظم مشاهده کرده است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: