موج رسا
رئیس پلیس راه استان زنجان:

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تمهیدات لازم برای افزایش ایمنی جاده‌ های استان زنجان برای دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم اندیشیده شده است.

کد خبر: ۱۴۳۷۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۰

سرهنگ علی‌ اصغر شیرمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان به خاطر حرکت دسته حسینیه اعظم و فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، تمهیدات لازم برای افزایش ایمنی جاده‌ ها اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی امسال اعلام نشده است، افزود: با توجه به افزایش حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان به خاطر حرکت دسته حسینیه اعظم و فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، تمهیدات لازم برای افزایش ایمنی جاده‌ ها اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود، میزان ترافیک در جاده ‌های استان افزایش یابد، افزود: این روند تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه انتظار می‌ رود رانندگان در این ایام با حوصله بیشتری رانندگی کنند، خاطرنشان ‌کرد: رانندگی با سرعت مطمئنه ضامن سلامت یک سفر جاده‌ ای است.

وی بر ضرورت  خودداری از سبقت غیرمجاز و استفاده از کمربند ایمنی تاکید کرد و گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی موجب کاهش تصادفات جاده‌ای و خسارت‌های جانی ناشی از آن می شود.

انتهای پیام/ن

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: