موج رسا
امام جمعه منطقه انگوران:
امام جمعه منطقه انگوران گفت: آمریکا، شیطان بزرگ، مذاکرات را بهانه برای نفوذ قرار داده بود ولی دستورات نه گانه رهبرحکیم و دشمن شناس راه نفوذ دشمن را بست و مجددا لانه نفوذ اسکبار را تسخیر کرد.
کد خبر: ۱۴۴۷۷
تاریخ انتشار: جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۶

به گزارش موج رسا, «حجت الاسلام سید عمران حسینی نسب» امروز در خطبه های این هفته با اشاره به ۱۳آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، اظهارکرد: دانشجویان خط امام با تسخیر سفارت آمریکا که به لانه جاسوسی تبدیل شده بود، استکبار را تحقیر کردند و دشمن را بیرون راندند .
وی افزود: تا استکبار هست استکبارستیزی و مبارزه با آن هم ادامه دارد و تعطیل نخواهد شد و انشاالله جوانان و دانش آموزان بصیر و انقلابی در روز ۱۳ آبان کوبنده تر از همیشه شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و نشان خواهند داد که توافق هسته‏اى ذره‏اى از دشمنى آمریکا علیه ملت ایران کم نکرده است.
خطیب نماز جمعه منطقه انگوران، سالروز شهادت حضرت آیت‏الله سید محمد على قاضى طباطبایى (ره)، امام جمعه تبریز، اولین شهید محراب توسط منافقین را گرامی داشت و با اشاره به سالروز شهادت محمدحسین فهمیده، دانش‏آموز بسیجى ۱۳ ساله، روز نوجوان‏ و روز بسیج دانش‏آموزى را تبریک گفت و این شهید دانش آموز را الگو و اسوه برای دانش آموزان، در مبارزه با استکبار، بصیرت و دشمن شناسی و تبعیت از ولی فقیه دانست.
حجت الاسلام حسینی نسب به روز فرهنگ عمومی اشاره کرد و گفت: فرهنگ ما بر گرفته از اسلام و قرآن است و باید دولت به فرهنگ عمومی توجه کند، همانطور که در کابینه در کنار وزیر اقتصاد، وزیر فرهنگ هم وجود دارد در عمل نیز به فرهنگ به اندازه اقتصاد و سیاست توجه شود.
وی تأکید کرد: آگاه به مسائل هجمه های دشمن باشید چرا که دشمنان اکنون بعد از یأس از حمله نظامی و تحریم اقتصادی به تهاجم فرهنگی برای تضعیف باورهای دینی و اعتقادی روی آورده است.

وی با بیان اینکه، شبکه های اجتماعی و ماهواره ازجمله راه های تهاجم فرهنگی است، اظهارکرد: آمریکا که ۹۰% ماهواره های جهان را در اختیار دارد از مردمش بخاطر استفاده از آن پول می گیرد، ولی همان را رایگان در اختیار ما می گذارد و این خود دلیل بر نقشه دشمن برای به انحراف کشیدن جوانان است.
خطیب جمعه دندی در ادامه به تأیید حکم اعدام شیخ نمر روحانی مبارزه و شیعه عربستان اشاره کرد و افزود: هنوز مسلمانان داغدارِ فاجعه منا و کشته شدن هفت هزار حاجی هستند که حکام عربستان حکم اعدام روحانى مبارز شیعى عربستانى، آیت‏الله شیخ نمر باقرالنمرتایید کرده اند.
حجت الاسلام حسینی نسب تصریح کرد: بدون شک این کارموجب خشم مسلمانان خواهد شد و حکام عربستان در گرداب خشم جهان اسلام فرو خواهند رفت.
امام جمعه شهردندی به یاوه سرایی های وزیر خارجه عربستان مبنی تروریسم بودن ایران یا دخالت ایران در کشورهای سوریه و یمن واکنش نشان داد و گفت: این عربستان است که بر اساس گزارش‏هاى متعدد رسانه‏اى میلیون‏ها دلار صرف حمایت از گروه‏هاى مسلح فعال در سوریه و عراق کرده است و باید به وزیر بی تجربه عربستان بگوییم که بنشین سرجای خود، شاه تو با یک هشدار رهبر انقلاب ایران دست و پای خود را گم کرد و تسلیم شد.
حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به انتفاضه سوم فلسطین، اظهارکرد: در ۲۶ روز گذشته، حدود شش ‏هزار فلسطینى مجروح و ۶۱ نفر شهید شده‏اند که ۱۴ نفر از شهدا کودکاند، براساس گزارش‏ها و آمارها، بیش از ۹۸ درصد از شهداى انتفاضه زیر ۳۰ سال هستند.
وی افزود: در عملیات‏هاى مقاومت نیز از آغاز انتفاضه فلسطین تاکنون ۱۰ صهیونیست به هلاکت رسیده‏اند و رژیم صهیونیستى اعلام کرده است، در این عملیات‏ها ۱۳۷ نظامى و شهرک ‏نشین هم مجروح شده‏اند.
خطیب نمازجمعه دندی اضافه کرد: اما آمارهاى دیگر نشان مى‏دهد، شمار واقعى مجروحان صهیونیست ۲۳۹ نفر است، نتیجه این مقاومت ها نابودی غده سرطانی و آزادی قدس شریف خواهد بود.
حجت الاسلام حسینی نسب به روز پدافند غیرعامل اشاره کرد و گفت: آمادگی دربرابر دشمن تاکید دین مبین اسلام است،و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه، یک نوع آمادگی پدافند غیرعامل است.
انتهای پیام/

منبع:اوج بیداری

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: