موج رسا
رئیس پلیس راه استان زنجان:

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به وقوع حادثه رانندگی در محور زنجان- ابهر خبرداد و گفت: این حادثه 5 کشته و زخمی بر جای گذاشت.

کد خبر: ۱۴۵۲۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰

علی اصغر شیرمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه این حادثه در اثر برخورد یک دستگاه سواری با اتوبوس اتفاق افتاد، اظهار کرد: این تصادف منجر به یک کشته و چهار زخمی شد.

وی تصریح کرد: يک دستگاه سواري پيكان وانت در محور زنجان- خرمدره با يک دستگاه ميني بوس به شدت برخورد کرده که بلافاصله مأموران پليس راه برای بررسي موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان در ادامه بيان داشت: در اين سانحه راننده سواري پيكان وانت به هويت " ك – م"  به علت شدت جراحات وارده ناشي از تصادف در دم فوت كرده و چهار نفر از سرنشينان ميني بوس نيز مجروح شده که توسط نيروهاي امدادي به بيمارستان بو علي خرمدره منتقل شدند.

وی با تاكيد بر اينكه علت حادثه در دست بررسي است، گفت: در زمان بارندگي حين رانندگي ديد محدود مي‌شود، و رانندگان بايد با توجه به آغاز بارندگي با احتياط کامل و رعايت سرعت مطمئنه رانندگي کنند تا شاهد حوادث دلخراش نباشيم.

شیرمحمدی از بارش اولين برف پاييزي در محورهاي كوهستاني استان زنجان خبر داد و افزود: بارش برف در ارتفاعات زنجان- طارم باعث سرماي شديد و كندي تردد در اين محور شده است.

وي افزود: با سرد شدن هوا در اين منطقه كوهستاني بعد از نيمه‌هاي شب، نخستین برف پاييزي بر زمين نشسته و مناطق كوهستاني اين شهرستان را سفيدپوش كرد.

رئيس پليس راه استان زنجان در خاتمه از رانندگان درخواست كرد: به دليل شدت بارندگي و بارش برف  از سفر‌هاي غير ضروري اجتناب كرده و در هنگام تردد از مسير‌هاي ذكر شده لوازم ايمني خودرو را كنترل کرده و از سالم بودن بخاري، لاستيك‌ها و ساير موارد فني آن مطمئن شوند و حتما زنجير چرخ و  وسايل گرمايشي به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: