موج رسا
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان:

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای سوخت رسانی در زمستان انجام شده است، گفت: سوخت روستاهای فاقد گاز طبیعی استان زنجان تامین می‌شود.

کد خبر: ۱۴۵۳۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۰

علی اصغر عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, با اشاره به اینکه همه تمهیدات و آمادگی‌های لازم شرکت در آستانه آغاز سرما و مواجهه با شرایط آب و هوایی ناپایدار اتخاذ شده است، اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی زمستانی سرد و سخت و ایجاد شرایط آب و هوایی ناپایدار با شرایط بارش نزولات آسمانی این شرکت ضمن اجرای تمهیدات لازم آماده سوخت‌رسانی مطلوب و مستمر به شهروندان و روستاییان استان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه شرکت ملی پخش منطقه زنجان 280 مرکز فروشندگی فعال دارد، تصریح کرد: این مراکز شامل 96 فروشندگی تک مواد و 184فروشندگی چند مواد (نفت سفید و نفتگاز ) در روستاهای استان و مناطق صعب‌العبور آمادگی تامین سوخت مورد نیاز خانوارهای فاقد گاز طبیعی را دارد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان با بیان اینکه همچنین در بخش حمل و نقل نیز منطقه دارای 52 باب جایگاه فرآورده مایع و 39 باب جایگاه سی‌ان‌جی است، تصریح کرد: از این تعداد جایگاههای مایع 29 جایگاه در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستانهای زنجان‌، طارم‌، ماهنشان‌، دندی و ایجرود بوده است.

وی افزود: 17 جایگاه نیز در ناحیه ابهر و 3 شهر سلطانیه و ابهر و خرم دره را پوشش می‌دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای 6 جایگاه عرضه فرآورده مایع است.

عباسی با اشاره به اینکه تامین مستمر و بی‌وقفه سوخت این جایگاهها تمهیدات زمستانی را در بخش حمل و نقل لحاظ شده است، ابراز کرد: همچنین تمهیداتی لازم و موثر به منظور پیشگیری از بروز حوادث و بحران‌های احتمالی نیز پیش‌بینی شده است.

وی خاطر نشان کرد: پیشگیری از بروز حوادث احتمالی در چارچوب مباحث HSE ( مدیریت بهداشت، ایمنی، سلامت) نکات ایمنی در تاسیسات و جایگاهها مورد توجه است.

مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان با اشاره به ارتقاء سطح کیفی و کمی جایگاههای استان که در حال حاضر 67 درصد جایگاههای استان به لحاظ درجه‌بندی دارای درجه ممتاز و درجه یک است، ابراز کرد: در مجموع زمستان امسال آزمونی برای محک زدن شرکت در امر سوخت‌رسانی خواهد بود.

وی در ادامه به اهم اقدامات شرکت در چارچوب مقررات در قالب مبارزه و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در مهر ماه امسال ابراز کرد: در مهرماه امسال 239 مورد بازرسی‌های شبانه روزی از مجاری عرضه و 126 مورد بازدید از مصرف کنندگان سهمیه بگیر و 21 مورد بازدید‌های مشترک انجام شده است.

عباسی با بیان اینکه در راستای اقدامات انجام شده مقدار 29 هزار و 500 لیتر نفتگاز نیز ضبط و در انبار نفت منطقه تخلیه شده است، تصریح کرد: در این مدت 15 عدد کارت هوشمند سوخت از کارگران جایگاهها ضبط و 53 مورد کنترل جی‌ پی ‌آر ‌اس  نفتکش‌های فعال در استان نیز انجام شد.

وی با بیان اینکه در زمینه فروشندگی‌های و روستایی نیز 8 مورد بازدید انجام شده  است، ابراز کرد: در این باره مصرف کنندگان عمده نیز 3 مورد تعدیل سهمیه تخصصی مصرف کنندگان عمده نیمه فعال و کم کار اقدام شده است.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: