موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ماه محرم فرصت روشنگری اهداف دشمنان است که باید از این فرصت به نحو مطلوبی استفاده شود.

کد خبر: ۱۴۵۹۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: ماه محرم فرصت مناسبی است تا در این خصوص قیام ابا عبدالله الحسین (ع) روشنگری شود.

وی با بیان اینکه روحانیون باید از فرصت ماه محرم و صفر برای روشنگری در بین مردم استفاده کنند، افزود: ماه محرم نباید تنها منوط به 10 روز نخست این ماه شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه هدف دشمن اختلاف افکنی بین شیعه و سنی است، خاطرنشان کرد: باید از فرصت دو ماهه محرم و صفر برای تبیین اهداف دشمنان استفاده شود.

سردار کرمی با بیان اینکه فرقه‌هایی همچون وهابیت، سلفی‌ ها،تکفیری‌ ها و وهابیت به شدت بر علیه شیعیان فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: امروز نفوذ فرهنگی دشمن از طریق فعال کردن گروه های ضد شیعی دنبال می شود.

وی با اشاره به اینکه این گروه های افراطی تنها نام اسلام را با خود به یدک می کشند، ادامه داد: باید برای مقابله با این فرقه ها برنامه ریزی داشت.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد:  دشمنان درصدد بی‌ دین کردن خانواده ها به ویژه جوانان هستند تا به اهداف خود نائل شوند.

سردار کرمی سست کردن ایمان و اعتقاد جوانان را از توطئه‌ های اصلی دشمنان عنوان کرد و گفت: به همین منظور نهاد خانواده به شدت مورد توجه دشمن برای براندازی است.

وی با بیان اینکه احیای زمینه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان وظیفه ای همگانی باید مورد توجه باشد، تصریح کرد: ترویج عرفان‌ های دورغین در جنگ تمام عیار دشمن به منظور هجمه به ارزش ‌های اسلامی به شدت از سوی دشمن پیگیری می شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه سپاه با برگزاری برنامه های فرهنگی به مقابله با تهاجمات دشمنان می پردازد، خاطرنشان کرد: اعزام کاروان های راهیان نور، برگزاری برنامه های و نشست های بصیرتی از مهم ترین برنامه های استان است.

سردار کرمی بر ضرورت تحقق منویات رهبری در نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: باید همه افراد جامعه در این زمینه سهیم باشند.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: