موج رسا
با حضور حجت الاسلام قرائتی

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان گفت: فردا و با حضور حجت الاسلام قرائتی همایش سالانه نماز و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: ۱۴۶۶۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۹

سعید ناصری امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: اقامه نماز یکی از معرفات جامعه است که برگزاری نماز جماعت از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با بیان اینکه این همایش با مشارکت 15 دستگاه اجرایی، دانشگاه ها، صدا و سیمای مرکز زنجان، شهرداری، سپاه انصار المهدی، نیروی انتظامی و دادگستری برگزار می شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان این همایش ۱۹ آبان ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با حضور حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور و معاون قوه قضائیه و رئیس دانشکده روان‌ شناسی تهران برگزار می‌ شود. 

وی با بیان اینکه نماز جماعت در مساجد استان طی سال جاری توسعه می ‌یابد، افزود: خوشبختانه استقبال دستگاه ‌های اجرایی از برگزاری نماز جماعت در ادارات مطلوب است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان نماز در هر سال در استان زنجان خبر داد و گفت: ستاد اقامه نماز در برنامه ‌ریزی خود تجلیل از فعالان نماز را دستور کار دارد.

ناصری با اشاره به اینکه طول ماه مبارک رمضان نماز جماعت صبح در۶۳ مسجد استان زنجان اقامه می شد، افزود: امسال ۳۰ مسجد دیگر هم به تعداد این مساجد افزوده شد.

وی با اشاره به فعالیت ۵۲ نماز خانه بین راهی در راه های مواصلاتی استان زنجان خاطرنشان کرد: این نمازخانه ها در فواصل ۳۰ و ۶۰ کیلومتری قرار دارند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان از راه اندازی خیرین مسجد ساز در استان زنجان خبر داد و گفت: مشارکت مردم و خیرین در احداث مساجد و تریج فرهنگ نماز بالا است.

انتهای پیام/ن

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: