موج رسا

فرماندار خرمدره گفت: برای ساماندهی مسائل و مشکلات حمل و نقل و ترافیکی بایستی با برنامه ، فرهنگ سازی ، هماهنگی و انسجام بین دستگاهی، گام های اساسی برداشته شود.

کد خبر: ۱۴۷۰۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۷

به گزارش موج رسا, جمشید شیخی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان خرم دره با اشاره به معضلات ترافیکی که در سطح شهرستان وجود دارد، اظهار داشت: برای ساماندهی مسائل و مشکلات حمل و نقل و ترافیکی بایستی با برنامه و فرهنگ سازی و هماهنگی و انسجام بین دستگاهی گام های اساسی برداشته شود.

وی در ادامه ضمن تاکید بر اجرایی نمودن دقیق مصوبات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان گفت: هدف از تشکیل شورای ترافیک، بررسی معضلات و مشکلات ترافیکی شهرستان در جهت رفاه حال هم مردم و هم رانندگان وسایل نقلیه است که با همکاری و همفکری لازم بین مسئولان، مشکلات موجود ترافیکی بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام می شود .

فرماندار شهرستان خرم دره همچنین با اشاره به فرارسیدن فصل سرما، به ضرورت آمادگی و تعامل و هماهنگی بین اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با سایر ادارات در جهت انجام هرچه بهتر امور و برقراری ترافیک روان در جاده ها مواصلاتی در سطح شهرستان تاکید کرد.

در این جلسه سرهنگ موسوی جانشین فرماندهی پلیس راهور راههای روستایی استان زنجان نیز با توجه به فرارسیدن فصل سرما و هشدار هواشناسی در خصوص بارش های سنگین و لزوم برنامه ریزی و هماهنگی بین اعضای شورا اظهار داشت: طرح زمستانی پلیس‌ راه در استان زنجان آغاز شده است و این نیرو برای خدمات‌رسانی به مسافران در محورهای مواصلاتی و نیزراههای روستایی استان در آماده باش کامل قرار دارند.

در ادامه جلسه  شهردار خرم دره نیز با اشاره به فرارسیدن فصل سرما طرح زمستانی و هشدار هواشناسی نسبت به احتمال بارش های سنگین طی سال جاری ، از آمادگی شهرداری خرم دره برای اجرای طرح زمستانی و برف‌ روبی در زمان بارش خبر داد.

امیرلو با بیان اینکه تمام امکانات و ماشین‌آلات برف‌روبی شهرداری خرم دره تجهیز شده‌اند، تصریح کرد: درصورت بارش های زمستانی و به صورت برف سنگین آمادگی کافی و لازم با همکاری سایر ادارات ونهاد ها برای بازگشایی معابر و مدیریت بحران در شهرداری خرم دره وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع:نبض سحر

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: