موج رسا
فردا

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: همزمان با 24 آبان ماه سال جاری مانور روز بدون حادثه ترافیکی در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: ۱۴۷۶۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۰

ایرج دست نشان امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: با توجه به نامگذاری 23 تا 29 آبان ماه سال جاری با عنوان "هفته یادمان قربانیان سوانح رانندگی " مانور روز بدون حادثه در زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این هفته از سوی کمیسیون ایمنی راه های کشور و ابلاغ آن به کارگروه اجتماعی آموزش و فرهنگ ایمنی کمیسیون ایمنی راههای کشور "رزمایش روز بدون حادثه ترافیکی " با همکاری ارگان های مختلف برگزار می شود، افزود: این مانور با هدف عالی ایجاد روحیه همدلی و همزبانی میان دولت، سازمان های مردم نهاد و آحاد مردم برای ارتقاء ایمنی ترافیک برگزار می شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: این مانور در محل پایانه بار صبای زنجان واقع در جنب آزاد راه زنجان- قزوین راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.

دست نشان با اشاره به اینکه در این روز اولین ماسکوت (نماد ترویجی) ایمنی ترافیک با عنوان "شیر اوژن" نیز افتتاح می شود، افزود: این ماسکوت با هدف عالی ترویج فرهنگ ایمنی در میان آحاد مردم رونمایی می شود.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: