موج رسا
حجت الاسلام خاتمی:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: یکی از وظایف مهم هیات ها در مجالس و محافل عزاداری ترویج و تقویت روحیه دینداری، معرفت و ادب بین مخاطبان است.

کد خبر: ۱۴۸۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۳

 

به گزارش موج رسا،حجت الاسلام علی خاتمی  در جمع عزاداران حسینی در امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان افزود:  یکی از وظایف مهم هیات ها در مجالس و محافل عزاداری ترویج و تقویت روحیه دینداری ، معرفت و ادب بین مخاطبان است.

وی با بیان اینکه باید از ورود بدعت و خرافات در عزاداری سرور و سالار شهیدان جلوگیری کرد، ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی بیش از گذشته در صدد ترویج خرافه و انواع بدعت ها در عزاداری ها هستند و بودجه ویژه ای نیز به این موضوع اختصاص داده اند.
حجت الاسلام  خاتمی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام همواره در صدد اختلاف افکنی بین شعیه و سنی هستند افزود: تقویت و زنده نگه داشتن باورهای دینی و الهی رمز غلبه بر توطئه های گوناگون دشمنان است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دشمنان پس از مطالعات فراوان به این نتیجه رسیدند که روحیه دین باوری مردم ایران سدی محکم در برابر اجرای برنامه های گوناگون است.
حجت الاسلام خاتمی افزود: امام حسین (ع) با قیام خود درس آزادمردی و تسلیم ناپذیری را در برابر ظلم و کفر به همگان آموخت.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: یکی از وظایف مهم هیات ها در مجالس و محافل عزاداری ترویج و تقویت روحیه دینداری، معرفت و ادب بین مخاطبان است.
حجت الاسلام خاتمی افزود: مکتب حسینی و مهدویت از عوامل مهم و اثرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود که تمسک به این مهم نتایج مثبتی به همراه دارد.
وی  افزود: گسترش روحیه رشادت طلبی، ایثار و فداکاری، عشق و انتظار و امید به آینده ای روشن وظیفه ای همگانی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: