موج رسا
با سخنرانی آیت الله عاملی

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان گفت: با سخنرانی آیت الله عاملی،امام جمعه اردبیل،مراسم اربعین در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: ۱۵۰۹۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۱

مجتبی شهامی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: مراسم شب اربعین امشب، دهم آذرماه سال جاری از  ساعت 20.30 در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه سخنران این مراسم آیت الله عاملی امام جمعه اردبیل است، افزود: حاج مرتضی حیدری و حاج سید محمود حسینی به ذکر مصیبت در این برنامه می پردازند.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با اشاره به اینکه مراسم صبح اربعین نیز چهارشنبه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این مراسم از ساعت 9 صبح با سخنرانی آیت الله عاملی برگزارمی شود.

شهامی از حرکت دسته عزاداری مسجد حسینیه اعظم زنجان همزمان با روز اربعین خبر داد و گفت: حرکت دسته عزاداری تا  امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان برگزار می شود.

وی همچنین از حضور خادمان حسینیه اعظم زنجان در مراسم اربعین حسینی در کربلا خبر داد و گفت: 50 نفر از خادمین مسجد حسینیه اعظم زنجان در مسیر پیاده‌ روی زائران اربعین خدمت ‌رسانی می کنند.

مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان از راه اندازی موکب عزاداری در نجف اشرف خبر داد و گفت: خدام اعزامی به صورت داوطلبانه خدماتی از قبیل تهیه و توزیع غذا و اسکان زائران به عزاداران حسینی اربعین ارائه می کنند.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: